M jak miłość kolejny raz wyciśnie łzy swoim stałym widzom. Niejeden z nich poczuje ogromne rozczarowanie, a to dlatego, że w najbliższym odcinku ma odejść uwielbiana postać. Serial TVP pożegna bohaterkę, która od zawsze budziła mnóstwo pozytywnych emocji. Bohaterowie serialu także przeżyją jej odejście.

M jak miłość zaskoczy nas nagłym zwrotem akcji. Nagła decyzja, podjęta przez producentów dotknie także bohaterów serialu. Widzowie TVP przeżyją prawdziwy szok, bo tę akurat bohaterkę bardzo polubili. Ten odcinek będzie pełen niespodzianek. 

M jak miłość – widzowie TVP zawiedzeni

To nie pierwszy raz, gdy scenarzyści zaskakują widzów nagłym odejściem jednego z bohaterów, o czym pisaliśmy ostatnio. W odcinku 1518 zobaczymy bardzo wzruszające pożegnanie. Najbardziej ucierpi na tym postać Joasi (grana przez Barbarę Kurdej-Szatan). Zdążyła się ona bowiem bardzo zaprzyjaźnić z nową bohaterką, niestety jej decyzja wydaje się już nieodwołalna.

Postać Joasi będzie musiała się pożegnać ze swoją ukochaną pracownicą. Aga (grana przez Inę Sobalę), coraz bardziej odkrywa karty przed swoją szefową. Między kobietami narodziła się bardzo duża więź. Niestety, Aga postanowi wyjechać i ma zrozumiały powód, by podjąć tak ważną decyzję.

  1. Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała przejmujące nagranie. Fani: ”Płakać się chce, jak się na to patrzy”
  2. Fatalna wiadomość przekazana przez Adama Małysza. Współczujemy
  3. ”Milionerzy”: wpadka uczestnika. Mógł wygrać ogromną sumę, poległ na prostym pytaniu

Smutne pożegnanie w M jak Miłość

W nadchodzącym odcinku Aga wyzna Joasi, że musi wyjechać. Na pytanie dokąd, odpowie, rozemocjonowana, że jak najdalej. Wszystko przez kłopoty sercowo-życiowe, które motywują dziewczynę do podjęcia diametralnych zmian. Joasia dowie się także od Agi, że ta dostała już pozwolenie i wsparcie od Kingi (granej przez Katarzynę Cichopek). 

Na wieść o planach swojej ukochanej pracownicy, Joasia popada w duży smutek. Niestety, musi uszanować jej decyzję i okazać dziewczynie mnóstwo wsparcia. Tak też się stanie, padnie mnóstwo pozytywnych i ciepłych słów. Aga chce wyjechać już na zawsze, wygląda na to, że nie zmieni swojej decyzji. Widzowie serialu zdążyli już ją bardzo polubić, byłaby to ogromna strata. Czy ktoś ją zatrzyma?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
fot.instagram.com/mjakmilosc.official

Joasia zdążyła już zaprzyjaźnić się z Agą. Widzowie TVP na pewno będą smutni z powodu odejścia bohaterki.

m jak miłość
fot. instagram.com/mjakmilosc.official/

Agę gra aktorka Ina Sobala.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Strażacy mogli zginąć w wypadku. Wszystko się nagrało, jest wideo
  2. Zaskakujące, najnowsze informacje ze szpitali w Wuhan. Aż trudno uwierzyć
  3. Matura 2020: znamy termin. Rząd podał konkretne informacje dotyczące szkół i egzaminów
  4. Od czerwca trudniej będzie wziąć ślub. Nowe przepisy nie spodobają się wielu
  5. Najmodniejsze kolory włosów 2020
  6. Niewyobrażalna tragedia dwojga dzieci na południu Polski. Mieszkali całkiem sami podczas epidemii

źródło: superseriale.se.pl

 

 

 

Poprzedni artykułZ ostatniej chwili: Są najnowsze dane o zakażonych w Polsce, wśród ofiar śmiertelnych nastolatek
Następny artykułNie żyje aktor kultowego „Misia”. Smutne informacje przekazał Związek Artystów Scen Polskich
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.