M jak miłość to serial, w którym możecie oglądać jej dalszą przygodę z aktorstwem. Młoda gwiazda nie poradziła sobie jednak z falą krytyki, która spadła na nią w Internecie. Obecnie leczy się farmakologicznie i jest pod opieką terapeuty.

Matka gwiazdy M jak miłość wyznaje, że jej córka jest ambitna, ale i bardzo wrażliwa. To, w jaki sposób została skrzywdzona w sieci, było okrutne. Aktorka zmaga się ze zjawiskiem hejtu już ponad 14 lat. Bardzo negatywnie wpłynęło to na stan jej zdrowia psychicznego.

M jak miłość: Julia Wróblewska

Po raz pierwszy pojawiła się w roli uroczej dziewczynki o włosach blond w filmie Tylko mnie kochaj, który pokochała cała Polska. To stało się jej przepustką do branży filmowej. Pojawiała się później w takich produkcjach jak Listy do M czy właśnie M jak miłość. Mimo imponującej popularności dziewczyna walczyła z hejtem. Wciąż była oceniana przez swoich widzów.

W serialu M jak miłość Julia gra postać Zosi Warakomskiej. Jej serialowa bohaterka została ostatnio mocno ograniczona w scenariuszu. Fani zastanawiają się, czy to kwestia podjęcia przez aktorkę studiów, czy jednak jej problemów ze zdrowiem.

Julia Wróblewska, serialowa Zosia w M jak miłość, ma dopiero 21 lat, a ostatnimi czasy naprawdę sporo przeszła. Wszystko zaczęło się od bezlitosnej reakcji hejterów na jej wypowiedź w programie telewizyjnym, w którym Julka krytycznie wypowiedziała się o działaniach jednego z youtuberów. On w odpowiedzi nagrał kontrowersyjne wideo na jej temat, które błyskawicznie rozeszło się po sieci. Internauci zaczęli kierować pod jej adresem naprawdę obraźliwe wiadomości.

 1. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał
 2. Niedługo po śmierci taty Antek Królikowski pokazał zdjęcie ojca. Ciężko opanować łzy
 3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska była wielką miłością Pawła Królikowskiego. Aktor zakochał się od pierwszego wejrzenia

Stan zdrowia Julii Wróblewskiej

Dziewczyna niestety nie dała sobie z tym rady. Pomoc psychologa okazała się konieczna.

– Moja córka jest wrażliwa. Nie była w stanie wytrzymać takiej ilości hejtu, jaka na nią spadła – wyznała w wywiadzie dla Świat i ludzie jej mama.

Dziś aktorka zaczyna wracać do normalnego życia. Uczęszcza na psychoterapię oraz leczy się farmakologicznie. Mimo wszystko nadal może uczyć się i pracować. Co więcej, ma mnóstwo nowych pomysłów i planów na przyszłość.

– Czasem bywa tak, że pewne rzeczy nas przerastają. […] Psychoterapia pomogła córce, a leki, które zażywa, nie otumaniają ani nie uzależniają – tłumaczyła tygodnikowi Świat i ludzie matka dziewczyny.

Julia Wróblewska studiuje na drugim roku Iberystyki, dostała również angaż w kolejnej części Listów do M. Życzymy aktorce szybkiego powrotu do zdrowia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

M jak miłość
instagram.com/juleczkaaa_jula

Młoda aktorka nie zdołała udźwignąć fali hejtu, która spadła w jej kierunku.

M jak miłość
instagram.com/juleczkaaa_jula

Publicznie przyznała się do leków, które zażywa.

M jak miłość
instagram.com/juleczkaaa_jula

Julia jest w trakcie studiów na kierunku Iberystyka, nie rezygnuje też z aktorstwa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez lata mówiono nam, że wzmacnia kości. Teraz naukowcy powiązali je z nowotworem
  2. Polak prowadził relację z włoskiej izolatki. Zwykła poczekalnia i robaki [FILM]
  3. Została zamordowana na oczach synka. 33-latka była w ciąży
  4. Agnieszka Woźniak-Starak pogodzi się z Dodą? Pojawił się między nimi ktoś, kto może zmienić wszystko
  5. Włożyła psa do pralki, aby zdobyć rozgłos. Tłumaczy się w nieprawdopodobny sposób
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

  źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykuł5 niezwykłych zastosowań miodu. W mgnieniu oka czyni cuda z włosami i skórą
Następny artykułNie żyje 7-letnia dziewczynka. Zmarła przy rutynowym zabiegu
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.