M jak miłość to serial, który nieustannie cieszy się popularnością wśród polskich telewidzów. Niestety, dotarły do nas smutne wiadomości — gwiazda produkcji jest nieuleczalnie chora. Jest mi ciężko, trzęsę się. Mogę mieć tylko remisję. – powiedziała młoda aktorka podczas wywiadu dla magazynu Hot.

M jak miłość był kolejnym etapem kariery Julii Wróblewskiej. Młoda aktorka wcześniej zaskarbiła sobie sympatię widzów, grając małą Michalinę w filmie Tylko mnie kochaj. Gwiazda od 2006 roku uczestniczy w życiu medialnym, co jak twierdzi, miało wpływ na jej obecny stan psychiczny.

Gwiazda M jak miłość jest nieuleczalnie chora

Julia Wróblewska chętnie dzieli się ze swoimi fanami przebiegiem terapii, zażywanymi lekami i emocjami, które okazują się ciężkie do okiełznania. Niedawno udzieliła szczerego wywiadu dla magazynu Hot, w którym powiedziała, jak brzmi jej ostateczna diagnoza.

– Mam jedno z zaburzeń osobowości i muszę sobie z tym radzić, to niestety jest nieuleczalne. Może to przejść w reemisję, czyli mogę nie mieć objawów przez jakiś czas… to jest raczej tak, że muszę nauczyć się chodzić po linie jak akrobata niż chodzić po chodniku jak każdy — powiedziała w wywiadzie dla magazynu Hot młoda gwiazda.

  1. 6-letnia dziewczynka skarżyła się na ból nosa. Po prześwietleniu lekarze zbledli, natychmiast przeprowadzili operację
  2. Rodzina wykupiła pakiet z wyżywieniem nad polskim morzem. Muszą zapłacić 12 929 zł za 7 dni
  3. Na operacje plastyczne wydała prawie 2 miliony, przeszła aż 50 zabiegów. Było warto?

Aktorkę z M jak miłość czeka długa praca ze sepcjalistami

Gwiazda w dalszej części wywiadu zdradziła, jak dokładnie wygląda jej codzienna walka z chorobą.

– Miewam epizody depresyjne i lękowe, miewam ataki paniki, ale to one są tak jakby czymś pobocznym mojego zaburzenia, a samo zaburzenie objawiało się tym, że byłam bardzo niestabilna psychicznie, byłam bardzo impulsywna, emocjonalna i robiłam rzeczy, które nie były społecznie akceptowalne — powiedziała Julia Wróblewska w rozmowie z Hot. 

Jak informuje portal pomponik.pl, młoda aktorka podczas ostatniego spotkania z fanami zaznaczyła, że stan zdrowia i problemy psychiczne nie są spowodowane przez media ani środowisko filmowe a traumatyczne przeżycia z dzieciństwa, o których nie jest jeszcze gotowa powiedzieć. Mamy nadzieję, że gwiazda szybko dojdzie do formy i będziemy mogli podziwiać jej szczery uśmiech na szklanym ekranie.

Niestety, choroby związane z depresją i zaburzeniem osobowości dotykają też inne polskie gwiazdy, o czym już pisaliśmy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

M jak miłość
zdjęcie Instagram @juleczkaaa_jula

Gwiazda M jak miłość dzieli się z fanami przebiegiem swojej choroby.

M jak miłość
zdjęcie Instagram @juleczkaaa_jula

Julia Wróblewska zmaga się z nieuleczalną chorobą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Masz konto w PKO BP albo ING Banku Śląskim? Pieniądze znikają z kont, klienci muszą być bardzo ostrożni
  2. Nareszcie, przełomowa decyzja naszych sąsiadów. Wielu Polaków czekało od dawna
  3. Sklepy podnoszą ceny najpopularniejszych produktów? Niewyobrażalne, ile zapłacimy za masło
  4. Mama zamordowanej Joasi czekała na jeden moment 24 lata. Poruszające pożegnanie wywołuje morze łez
  5. Antek Królikowski znów do wzięcia. Aktor rozstał się z Katarzyną Dąbrowską, była partnerka opublikowała smutny wpis
  6. Dramatyczna sytuacja w kolejnej części Polski. Burza spowodowała ogromne zniszczenia i niebezpieczeństwo, wstrząsające zdjęcia

Źródło:  pomponik.pl, pudelek.pl,

 

 

Poprzedni artykułOgromne zmiany w życiu Dagmary Kaźmierskiej. Nareszcie przekazała dobre wieści, jest też nagranie
Następny artykułPonad 40% młodych Polaków ma poważny problem. Fatalnie wypadamy w porównaniu z resztą Europy
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.