M jak miłość może podzielić los wielu produkcji telewizyjnych, które zostały już wcześniej wstrzymane. Epidemia koronawirusa, spowodowała wiele zmian, także w świecie telewizji i rozrywki. Czy M jak miłość również zniknie z anteny? 

Już do tego momentu podjęto decyzje o wstrzymaniu emisji wielu programów rozrywkowych, a także seriali. Telewizja Polska zadecydowała, że popularny serial Klan na jakiś czas nie będzie pojawiał się na antenie. Fani M jak miłość martwią się, że takie same działania zostaną podjęte w związku z ich ulubionym serialem. 

Wiele programów telewizyjnych już zniknęło z anteny 

Koronawirus przyczynił się do wielu zmian w naszej codziennej rzeczywistości. Na każdym kroku odczuwamy przykre skutki rozprzestrzeniającej się epidemii. Nie tylko punkty gastronomiczne i placówki świadczące usługi odczują konsekwencje walki z wirusem COVID-19. Również telewizja musiała podjąć konkretne decyzje, kierując się bezpieczeństwem osób, biorących udział w wieloletnich produkcjach. 

Do tej pory zawieszono programy telewizyjne takie jak: 

Wszystkie wyżej wymienione projekty, będą kontynuowane jesienią. Przynajmniej na tę chwilę do wiadomości publicznej została podana taka informacja. 

  1. Smutne informacje, nie żyje uwielbiany aktor. Zaraził się koronawirusem
  2. Zakażony koronawirusem mężczyzna zdradził pierwsze objawy i rozwój choroby. Bardzo ważne słowa, trzeba wiedzieć
  3. Ginekolog zdradza najczęstszy błąd swoich pacjentek. Rzadko która kobieta zwraca na niego uwagę

Czy serial M jak miłość nie pojawi się już więcej w telewizji?

Jak informuje press.pl, nowe odcinki serialu Klan będą emitowane jedynie do początku kwietnia. Fani Klanu ostatni raz będą mogli obserwować losy ulubionych bohaterów w piątek, 3 kwietnia. Nie ma na razie informacji, kiedy serial zostanie wznowiony i ponownie pojawi się na antenie Telewizji Polskiej. Jednak na pocieszenie, zamiast Klanu pojawi się dodatkowy odcinek Korony królów

Decyzje o wstrzymaniu transmisji seriali są spowodowane koniecznością przerwania zdjęć do nowych odcinków. Zbyt duża ilość osób znajduję się na planie, by móc bezpiecznie kontynuować pracę. Koronawirus pokrzyżował niestety plany wielu producentów. 

W przypadku M jak miłość i Barw Szczęścia, sytuacja może wyglądać bardzo podobnie. 

-Już dawno zakończyliśmy zdjęcia do odcinków „M jak miłość”, które w emisji zaplanowane były do końca maja. Zdjęcia mamy zrobione, odcinki montujemy i jesteśmy gotowi, aby je telewizji przekazać (…) – wypowiedziała się Karolina Baranowska jedna z osób odpowiedzialnych za produkcje M jak miłość, jak cytuje portal plejada.pl.

-Jeśli chodzi o Barwy szczęścia to odcinki mamy nakręcone do czerwca. Ekipa, jeszcze zanim była ogłoszona kwarantanna, poszła na planowaną przerwę – kontynuuje Karolina Baranowska. 

Jednak fani zarówno M jak miłość jak i Barw Szczęścia nie muszą martwić się o swoje ulubione seriale. Nowe odcinki zostały nagrane zgodnie z przewidywanym planem na ten sezon. 

-Biuro Programowe Telewizji Polskiej posiada emisyjne zabezpieczenie obu seriali do końca ramówki wiosennej i nie zamierza zawieszać ich emisji – poinformowało Centrum Informacji TVP – jak cytuje portal plejada.pl.

Zatem do końca tego sezonu będzie jasne, jak potoczą się losy ulubionych bohaterów. Wszystko odbędzie się zgodnie z planem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
fot. facebook.com/mjakmilosc

Przez wstrzymanie wielu programów telewizyjnych fani M jak miłość martwili się, że ich ulubiony serial także podzieli ten los. 

m jak miłość
fot. facebook.com/mjakmilosc

Jednak producenci serialu zabezpieczyli się do końca wiosennej ramówki i nowe odcinki są przygotowane do emisji w planowanym terminie. 

M jak miłość
instagram.com/mjakmilosc.official

Fani serialu nie muszą martwić się o swoją ulubioną produkcję Telewizji Polskiej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna przebywał samotnie na kwarantannie bez jedzenia i picia. Na szczęście pomogli mu policjanci
  2. Pierwszy kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczba
  3. Najrzadszy objaw koronawirusa. Oczy mogą zdradzić, czy jesteś zarażony
  4. Marta Manowska jest zaręczona. Uczestnicy ”Sanatorium miłości” nie są zdziwieni, znają jej wybranka
  5. Nagły wzrost zachorowań w Polsce, kolejne śmierci. Minister zdrowia: „To nie jest początek końca, to nawet nie jest koniec początku.”
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Źródło: plejada.pl

Poprzedni artykułKim jest córka Kasi Kowalskiej? Wokalistka opublikowała przejmujące wideo, 23-latka walczy o życie
Następny artykułDziecko z głodu jadło proszek do prania. Nie mieści się w głowie, co w tym czasie robiła matka
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.