M jak miłość: Uwielbiana przez miłośników serialu aktorka raz na zawsze odchodzi z serialu. Wpis, który dodała na swoim Instagramie wywołał lawinę komentarzy. Wierni widzowie pomimo ogromnego bólu, pragnął wiedzieć, co stanie się z jej postacią. Czy scenarzyści ją uśmiercą? Gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy.

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale M jak Miłość jest jednym z najchętniej oglądanych seriali przez Polaków. Pomimo tego, że na ekranach telewizyjnych zagościł ponad dwie dekady temu, losami Mostowiaków w dalszym ciągu żyją miliony ludzi. To właśnie dlatego odejście z serialu jednej z najbardziej lubianych aktorek wywołał poruszenie. Fani pragną dowiedzieć się, jakie plany mają scenarzyści.

M jak miłość: Uwielbiana aktorka odchodzi z serialu 

Już za chwilę z M jak Miłość na zawsze pożegna się Joanna Kuberska, czyli serialowa Julka, dziewczyna Pawła. Aktorka na swoim instagramowym profilu już na początku października pożegnała się z wiernymi fanami produkcji TVP2. 

Moi kochani, drodzy widzowie, oraz fani @mjakmilosc . Po ponad trzech latach pracy podjęłam decyzję o odejściu z serialu (…) Chcę bardzo podziękować całej ekipie. Ale przede wszystkim Wam, drodzy widzowie, bez których żaden Aktor nie istnieje- napisała wówczas aktorka. 

Przypomnijmy, że Julka po raz ostatni w serialu pojawi się w 1488 odcinku. 

Co planują scenarzyści?

Wpis aktorki wywołał lawinę komentarzy i ogólne poruszenie wśród Internautów. Fani za wszelką cenę pragnęli dowiedzieć się, czy scenarzyści uśmiercą postać odgrywaną przez Kuberską. Ta jednak nie zdradza szczegółów.

-(…) Nic lepiej tu nie zabrzmi jak stwierdzenie „Do zobaczenia”. Mamy wiec nadzieję, że Julka przeżyje odejście z serialu tak, jak przeżywała swoje porażki- z pięknym uśmiechem!- napisała aktorka.

Tymczasem możliwości jest naprawdę wiele. Przypomnijmy, że Julią zainteresowany jest Werner, wokół którego nieustannie kręci się mafia. Czy właśnie z tym wiązać się będzie odejście Julki? Tego dowiemy się już wkrótce.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

M jak miłość
instagram.com @joanna_kuberska

Uwielbiana aktorka odchodzi z serialu. 

M jak miłość
instagram.com @joanna_kuberska

Fani chcą wiedzieć, co planują scenarzyści. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Ojciec zostawił dziecko w pociągu i wysiadł na moment. Nagranie z peronu mrozi krew w żyłach
  4. Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub! Panna młoda wyglądała obłędnie, podobnie jak prezenterka
  5. Ksiądz nieprzychylnie patrzył na jej narzeczonego. Dopiero po ślubie poznała przykrą prawdę
  6. Na chwilę przed Sylwestrem TVP Zenek Martyniuk przekazał najlepszą nowinę. Fani są wniebowzięci, trudno opanować radość

 

Poprzedni artykułMakijaż glow – jak go wykonać? Glow make up krok po kroku
Następny artykułZnaki zodiaku, które mają najwyższe IQ. Są superinteligentne
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.