M jak Miłość: aktor serialu wyjawił swój dramat. Kiedy dołączał do obsady serialu, był w potwornie ciężkiej sytuacji finansowej. Zostałem bez środków do życia – wyznał w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

Wcześniej nigdy o tym nie mówił, jako że jest bardzo skrytą osobą. Rzadko wypowiada się na prywatne tematy i stroni od błysku fleszy. O kim mowa? M jak Miłość: aktor, który przyznał się do problemów finansowych odgrywa jedną z najbardziej lubianych przez widzów postaci. Niesamowite, że tak długo milczał na ten temat. Co go spotkało?

M jak Miłość: aktor serialu przeżył dramat

Gwiazdor serialu podzielił się z mediami swoim sekretem. Aktor przyznał, że gdy dołączał do obsady M jak Miłość, przeżywał naprawdę poważny kryzys. Robert Moskwa w rozmowie z Dobrym Tygodniem wyjawił swój dramat sprzed lat. Co złego działo się w życiu aktora?

– Dołączając do ekipy, byłem w złej sytuacji prywatnej, zawodowej, finansowej – po prostu katastrofa – zaczął gwiazdor.

Problemy zaczęły się pod koniec lat 90. Wówczas Robert Moskwa był współzałożycielem i dyrektorem wrocławskiego Teatru K2. Z końcem lat 90 instytucja znalazła się na samym topie, jednak aktor przypłacił sukces zawodowy rozpadem rodziny i rozwodem. Na domiar złego zaraz po znalezieniu się na szczycie, jego ukochany teatr został zamknięty.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Robert Moskwa o problemach finansowych

Choć Moskwa próbował reaktywować teatr w Warszawie, nic z tego nie wyszło. Wtedy z pomocą przyszło M jak Miłość: aktor wyznaje, że zanim dołączył do obsady, był pozbawiony środków do życia. Choć z początku był podekscytowany, z nową pracą wiązał się także duży stres.

– Miałem świadomość, jak wielką popularnością cieszy się M jak miłość, jaka odpowiedzialność na mnie spoczywa. Wtedy Małgosia (Pieńkowska, przyp. red) powitała mnie z tak ogromną serdecznością, życzliwością, ciepłem, jak przysłowiowa kwoka, która tuli kurczątka. Nigdy jej tego nie zapomnę — wyznał aktor na łamach Dobrego Tygodnia

Dzięki swojej serialowej żonie poczuł się dużo pewniej w nowym środowisku i wkrótce udało mu się znów stanąć na nogi. Dziś oprócz grania poświęca się głównie sportowi, czytaniu i swoim ukochanym córkom – nie obawia się kolejnego kryzysu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość: aktor
instagram.com/robertmoskwa

M jak Miłość: aktor serialu przed dołączeniem do obsady zmagał się z problemami finansowymi.

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.