M jak Miłość: aktor serialu wyjawił swój dramat. Kiedy dołączał do obsady serialu, był w potwornie ciężkiej sytuacji finansowej. Zostałem bez środków do życia – wyznał w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

Wcześniej nigdy o tym nie mówił, jako że jest bardzo skrytą osobą. Rzadko wypowiada się na prywatne tematy i stroni od błysku fleszy. O kim mowa? M jak Miłość: aktor, który przyznał się do problemów finansowych odgrywa jedną z najbardziej lubianych przez widzów postaci. Niesamowite, że tak długo milczał na ten temat. Co go spotkało?

M jak Miłość: aktor serialu przeżył dramat

Gwiazdor serialu podzielił się z mediami swoim sekretem. Aktor przyznał, że gdy dołączał do obsady M jak Miłość, przeżywał naprawdę poważny kryzys. Robert Moskwa w rozmowie z Dobrym Tygodniem wyjawił swój dramat sprzed lat. Co złego działo się w życiu aktora?

– Dołączając do ekipy, byłem w złej sytuacji prywatnej, zawodowej, finansowej – po prostu katastrofa – zaczął gwiazdor.

Problemy zaczęły się pod koniec lat 90. Wówczas Robert Moskwa był współzałożycielem i dyrektorem wrocławskiego Teatru K2. Z końcem lat 90 instytucja znalazła się na samym topie, jednak aktor przypłacił sukces zawodowy rozpadem rodziny i rozwodem. Na domiar złego zaraz po znalezieniu się na szczycie, jego ukochany teatr został zamknięty.

Robert Moskwa o problemach finansowych

Choć Moskwa próbował reaktywować teatr w Warszawie, nic z tego nie wyszło. Wtedy z pomocą przyszło M jak Miłość: aktor wyznaje, że zanim dołączył do obsady, był pozbawiony środków do życia. Choć z początku był podekscytowany, z nową pracą wiązał się także duży stres.

– Miałem świadomość, jak wielką popularnością cieszy się M jak miłość, jaka odpowiedzialność na mnie spoczywa. Wtedy Małgosia (Pieńkowska, przyp. red) powitała mnie z tak ogromną serdecznością, życzliwością, ciepłem, jak przysłowiowa kwoka, która tuli kurczątka. Nigdy jej tego nie zapomnę — wyznał aktor na łamach Dobrego Tygodnia

Dzięki swojej serialowej żonie poczuł się dużo pewniej w nowym środowisku i wkrótce udało mu się znów stanąć na nogi. Dziś oprócz grania poświęca się głównie sportowi, czytaniu i swoim ukochanym córkom – nie obawia się kolejnego kryzysu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość: aktor
instagram.com/robertmoskwa

M jak Miłość: aktor serialu przed dołączeniem do obsady zmagał się z problemami finansowymi.

m jak miłość: aktor
instagram.com/robertmoskwa

Robert Moskwa wyznał, że tuż przed otrzymaniem pracy w serialu, zawaliło mu się życie.

m jak miłość: aktor
instagram.com/robertmoskwa

Dziś już nie musi martwić się kolejnym kryzysem – ma stabilną pracę i dwie ukochane córki, którym poświęca każdą wolną chwilę!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu
  2. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?
  3. Jak dziś wygląda najpiękniejsza dziewczynka na świecie? Thylane Blondeau ma już 18 lat
  4. Gwiazda TVN przyznała, że straciła kontrakty reklamowe przez zaangażowanie społeczne. ”Poczułam się nieco zażenowana”
  5. Ewa Gawryluk przyznała, że bolesne rozstanie przed laty wpędziło ją w depresję. „Uciekłam w alkohol”
  6. Siostra Moniki Pietrasińskiej zmarła na raka w 2014 roku. Modelka opowiedziała o cierpieniu, którego doświadczyła
  7. Wazelina dobra na wszystko! 10 ZASKAKUJĄCYCH zastosowań

źródło: pomponik.pl

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.