M jak miłość: przystojny aktor serialu jest już po ślubie! Pokazał zdjęcia i nagrania z wesela. W tym miesiącu ma aż dwa powody do świętowania! Kim jest jego żona i jak wyglądała uroczystość?

M jak miłość: atrakcyjny gwiazdor znany z serialu jest już zajęty! Wczoraj wziął ślub z piękną kobietą. Jaką suknię miała panna młoda? Wyglądała zjawiskowo! Wesele było utrzymane w tradycyjnym stylu. Ważną osobą w trakcie ceremonii był inny znany aktor!

M jak miłość: Marcel Sabat wziął ślub

Marcel Sabat, odtwórca roli Dariusza Maja, biologicznego ojca córki Natalii Mostowiak, wziął ślub! Aktor zamieścił kilka krótkich filmików na Instagramie. Niedawno w tym samym miejscu relacjonował swój wieczór kawalerski, który spędzał między innymi na spływie kajakowym.

Świadkiem aktora był aktor Dawid Czupryński, znany z Na wspólnej i Kamieni na szaniec. Jak wyglądała panna młoda? Wybranka Marcela Sabata miała na sobie skromną, klasyczną, białą suknię na szerokich ramiączkach. Do tego zdecydowała się na prostą fryzurę i długi welon.

Kim jest Marcel Sabat?

Marcel Sabat jest aktorem. W tym miesiącu obchodził trzydzieste urodziny. Urodził się i wychowywał w Kielcach. W 2014 roku ukończył szkołę filmową w Łodzi. Gdzie grał Marcel Sabat? Zagrał w głośnym filmie Kamienie na szaniec, gdzie wcielił się w Tadeusza Zośkę Zawadzkiego. W 2017 roku wziął udział w show Polsatu Twoja twarz brzmi znajomo. Stworzył własną markę odzieżową i prowadzi sklep online. 20 lipca 2019 roku aktor wziął ślub z Natalią Filipczuk.

Kim jest żona Marcela Sabata, Natalia Filipczuk? Natalia Filipczuk jest modelką. Pochodzi z Gdańska, a przez kilka lat pracowała w Mediolanie. Pełniła też funkcję dyrektora w agencji modelek w Warszawie. W Kielcach otworzyła swój sklep z odzieżą używaną z Włoch.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z WESELA:

m jak miłość
instagram.com/marcel_sabat

Marcel Sabat wziął ślub!

m jak miłość
instagram.com/marcel_sabat

30-letni aktor związał się z Natalią Filipczuk.

M jak miłość
instagram.com/marcel_sabat

Para postawiła na tradycyjne wesele.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarabia Danuta Wałęsa? Zarobki byłej pierwszej damy mają być wyższe niż Lecha
  2. Michał Wiśniewski przyspieszy rozwód? Wszystko dla nowej ukochanej
  3. Aktorka ”Rodziny zastępczej” odbiła męża koleżance po fachu. Jej szczęście nie trwało długo
  4. Powstanie film dokumentalny o Majce Jeżowskiej. Wyreżyseruje go jej syn
  5. Jedna z uczestniczek programu ”Królowe życia” przeszła spektakularną metamorfozę. Przyznała się do licznych operacji
Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl