M jak miłość: główna bohaterka serialu TVP przeszła dramatyczną walkę z chorobą. Gdy rak piersi odebrał jej zdrowie, wspierali ją koledzy z planu. Nie zmagała się jednak tylko z nowotworem. Podjęła bardzo trudną decyzję, która wywróciła jej życie do góry nogami.

M jak miłość: jedna z głównych postaci lata temu przeszła ciężką chorobę. Sama mówi, że na początku czuła zdziwienie. Praca na planie pozwoliła jej przetrwać trudne chwile i zapomnieć o problemach. Dzięki tym wydarzeniom zmieniła swoje życie i wykonała odważny krok.

M jak miłość: znana aktorka chora na raka

W 2003 roku Małgorzata Pieńkowska otrzymała wstrząsającą wiadomość. Diagnoza brzmiała jak wyrok: rak piersi. Aktorka nie mogła w to uwierzyć, ponieważ bardzo dbała o zdrową dietę i aktywny tryb życia. Nie pozwoliła jednak, aby choroba zniszczyła ją psychicznie. Gwiazda postanowiła walczyć i wyjść z tej sytuacji jeszcze silniejsza.

– Obok charakteryzacji przechodził chyba Rafał Mroczek, zatrzymał się i mówi: Gosia, jak ty fantastycznie wyglądasz! A ja powolnym teatralnym gestem ściągnęłam perukę. On prawie zemdlał. Takimi żartami chciałam przechytrzyć smutki — opowiadała aktorka, czytamy na fakt.pl.

Gwiazda starała się unikać paniki. Ratowała się humorem i długimi godzinami spędzanymi na planie. Dopiero po nagraniach jeździła na chemioterapię.

Małgorzata Pieńkowska: rozwód

Trudna walka z chorobą sprawiła, że aktorka postanowiła wziąć życie w swoje ręce i podjęła decyzję o rozwodzie. Od 1991 roku była żoną aktora i dziennikarza Jacka Sobali, którego poznała na popremierowym bankiecie. Po 14 latach małżeństwa zdecydowała się odejść.

– Pewnie inna kobieta w mojej sytuacji uznałaby, że choroba to wystarczający ciężar do udźwignięcia i nie dokładałaby już do niego rozwodu, lecz ja byłam zdeterminowana. Pomyślałam, że skoro nie można uzdrowić relacji z drugą osobą, trzeba uzdrowić siebie. Uporządkowałam więc swoje życie — powiedziała Pieńkowska, czytamy na fakt.pl

Para ma córkę Inę, która także zainteresowała się aktorstwem i obecnie również gra w M jak miłość.

ZOBACZ ZDJĘCIA MAŁGORZATY PIEŃKOWSKIEJ:

M jak miłość
instagram.com/malgorzata_pienkowska/

Małgorzata Pieńkowska zwyciężyła z ciężką chorobą.

M jak miłość
instagram.com/malgorzata_pienkowska/

Gwiazda postanowiła wziąć życie w swoje ręce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Poniżył kobietę w najgorszy możliwy sposób
  2. Rodzinny koszmar, ich mama nie żyje. Katarzyna Dowbor ledwo powstrzymała łzy
  3. Agata Duda znów pokazała klasę. Na spotkaniu z japońską parą książęcą wyglądała bezbłędnie
  4. Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Poniżył kobietę w najgorszy możliwy sposób
  5. Rodzinny koszmar, ich mama nie żyje. Katarzyna Dowbor ledwo powstrzymała łzy

Źródło: fakt.pl

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl