M jak Miłość: aktorzy właśnie potwierdzili swój romans! Jedna z młodych gwiazd kultowego serialu pochwaliła się niedawno swoim partnerem. Uczucie wybuchło na planie?

O kogo chodzi? Mowa o aktorce, która na planie serialu pracuje już 12 lat! Sympatyczna aktorka obecnego chłopaka poznała na planie M jak Miłość

M jak Miłość: romans na planie?

To, że aktorzy grający razem w serialu czy filmie zakochują się w sobie i stają się parą w prawdziwym życiu, to nie nowość, popkultura zna mnóstwo takich przypadków. Tu jednak było odrobinę inaczej: rudowłosą Igę Krefft poznaliśmy jako małą dziewczynkę.

Teraz jest świadomą, wyzwoloną kobietą, która od sławy i pozowania na ściankach woli świat sztuki i muzyki, i raczej niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Dlatego też, kiedy powiedziała, że się z kimś spotyka, wszyscy byli zaskoczeni. M jak miłość pomogło jej nie tylko w rozwinięciu kariery aktorskiej i osiągnięciu popularności – młoda gwiazda TVP zawdzięcza także serialowi znajomość ze swoim obecnym partnerem!

Iga Krefft poznała chłopaka na planie serialu

Obecny partner aktorki pojawił się na planie M jak Miłość w 2017 roku – zagrał tam niewielką rolę studenta. Obecność podczas nagrań wystarczyła jednak, żeby połączyło go z Igą Krefft uczucie. Para spotyka się już dwa lata i podobno są nierozłączni! Kim jest chłopak Igi Krefft? Wiktor Ejryszew to młody scenarzysta i reżyser skeczów komediowych, związany jest z Saturday Night Live Polska.

Podczas gdy młoda gwiazda M jak Miłość ciężko pracuje nad swoją debiutancką płytą, partner wspiera ją i wspólnie planują nad pierwszym teledyskiem. Podobno chłopak uczy się także gry na gitarze, by móc występować z ukochaną na scenie podczas jej trasy koncertowej promującej debiutancki album. Romans na planie M jak Miłość przetrwał do dziś!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
instagram.com/ofeliaigakrefft

Młoda gwiazda M jak Miłość, Iga Krefft nie jest zainteresowana pozowaniem na ściankach.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNa czym polega Big Brother? Zasady najpopularniejszego reality-show w Polsce
Następny artykułCo założyć do spodni moro? Militarne spodnie będą hitem na wiosnę/lato 2019
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.