M jak Miłość: Barbara Kurdej-Szatan w ogniu krytyki. Aktorka przyznała, że codziennie musi sobie radzić z ogromnym hejtem! Widzowie mają dość jej roli w serialu?

Serialowy hit TVP 2 od lat przyciąga przed telewizory miliony widzów, a aktorzy występujący w M jak Miłość wspinają się na wyżyny popularności. Niestety, wiąże się to także z negatywnymi skutkami. Mogła się o tym przekonać jedna z największych gwiazd M jak Miłość: Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka wiele razy znalazła się w ogniu krytyki i padały naprawdę ostre słowa!

M jak Miłość: Barbara Kurdej-Szatan o hejterach

Hejt w internecie nadal jest niestety zjawiskiem bardzo popularnym. Sława i kariera wiążą się z ryzykiem narażenia na nieprzyjemne słowa, które dalekie są od konstruktywnej krytyki. Mogła się o tym przekonać jedna z najbardziej znanych aktorek M jak Miłość: Barbara Kurdej-Szatan, która już od pięciu lat wciela się w serialu w rolę Joasi. Choć produkcja TVP ma swoich wiernych fanów, nie brakuje także osób, które lubią w internecie wylewać swoje frustracje na aktorów. Co usłyszała od nich Barbara Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan

Sympatyczna blondynka przyznaje, że radzenie sobie z hejtem nie zawsze było dla niej proste. Musiała przyzwyczaić się do tego, że w internecie zawsze znajdzie się ktoś, kto wyrazi swoją opinię w chamski sposób. Aktorka wspomina, że wiele razy czytała okrutne komentarze wymierzone w jej kierunku, niektórzy nawet – nie przebierając w słowach – kazali jej zrezygnować z pracy w serialu! 

– Najpierw było, że beznadziejnie gram, żebym bardzo delikatnie mówiąc wyp******** z tego serialu. Że mam słoniowatość nóg. Nie jestem fanką moich nóg, ale słoniowatość to już chyba przesada – wyznała Barbara Kurdej-Szatan.

Z jakiej okazji gwiazda podzieliła się takim wyznaniem? Na ten temat wypowiedziało się wiele gwiazd M jak Miłość: Barbara Kurdej-Szatan, Kasia Cichopek, Teresa Lipowska i inne aktorki wzięły udział w akcji mającej powstrzymać hejt. Gwiazdy występują w spocie bez grama makijażu i apelują do widzów, by nie przejmowali się negatywnymi opiniami. Myślicie, że kampania ma szansę powstrzymać nienawiść w sieci?

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

barbara kurdej-szatan
instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan zaapelowała do widzów w ważnej sprawie.