M jak Miłość: Filip Gurłacz musiał odejść z serialu za karę!  Już wkrótce będziemy musieli pożegnać się z graną przez niego postacią. Co się stało i czym zawinił młody aktor?

Przez uwielbiany przez Polaków serial przewija się coraz więcej nowych twarzy. Jedną z nich jest Filip Gurłacz, który przez ostatnich kilka miesięcy w M jak Miłość wcielał się w aspiranta Roberta. Niestety, aktor został zmuszony, by opuścić obsadę serialu. Dlaczego będziemy musieli pożegnać się z przystojnym stróżem prawa?

M jak Miłość: Filip Gurłacz żegna się z serialem?

Największy serialowy hit TVP pożegna wkrótce przystojnego aktora! Co się stało? Filip Gurłacz, który w M jak Miłość grał aspiranta Roberta Wrońskiego odejdzie z obsady w wyniku nielojalności! Choć przystojny 29-latek szybko zyskał sympatię widzów, rola w najbardziej oglądanym polskim serialu mu nie wystarczała. Filip Gurłacz przyjął więc propozycję zagrania w konkurencyjnej stacji, co nie spodobało się produkcji M jak Miłość.

Filip Gurłacz odchodzi za karę?

Producenci TVP 2 pierwsze przewinienie aktora potraktowali łagodnie, myśląc, że to zapewne jednorazowa sytuacja. Jednak młody aktor nie poprzestał na roli w serialu TVN Zakochani po uszy. Przyjął także propozycję seriali Echo serca i Leśniczówki, która emitowana jest w tym samym czasie, co M jak Miłość! Nielojalność aktora poskutkowała wyeliminowaniem go z obsady.

Co się stanie z aspirantem Robertem Wrońskim? Filip Gurłacz dowiedział się o decyzji producentów pod koniec zeszłego roku, jednak jeszcze do końca miesiąca będziemy mieli okazję oglądać go w roli sympatycznego policjanta. Ostatni odcinek z udziałem aktora zostanie wyemitowany 30 kwietnia. Jak podaje światseriali.pl, aspirant Robert, w którego rolę wcielał się aktor zostanie brutalnie zamordowany. Filip Gurłacz z pewnością nie będzie miał jednak problemu ze znalezieniem nowej pracy — tylko w ciągu ostatnich dwóch lat, pojawił się w aż 10 serialach!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
instagram.com/filipgurlacz_official

M jak Miłość: Filip Gurłacz pożegna się z serialem?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKim byli rodzice Moniki Olejnik? Narosło wśród tego wiele nieprawdziwych teorii
Następny artykułMichał Wiśniewski pożałuje rozwodu. Dominika zagra mu na nosie
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.