M jak Miłość: gwiazda telenoweli zaliczyła wpadkę na jednej z modowych imprez. Młoda aktorka nie do końca przemyślała swoją stylizację, czego efektem była spektakularna wtopa. Te zdjęcia obiegły internet.

Gwiazda serialu M jak Miłość pokazała się na pokazie mody Dawida Wolińskiego ze współpracy z marką lodów Magnum. Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd, które zachwyciły stylizacjami, jednak nie wszystkie. Uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaliczyła niemałą wpadkę. Zobacz, jak wyglądała.

Iga Krefft zaliczyła modową wpadkę

Iga Krefft pojawiła się na Magnum Fashion Show by Dawid Woliński. To jedno z ważniejszych wydarzeń modowych na mapie warszawskich imprez, na którym pojawia się cała śmietanka celebrytów, pokazując coraz to piękniejsze kreacje. Młoda gwiazda M jak Miłość nie pojawia się często na tego typu eventach, toteż jej debiut na ściance był szeroko komentowany, niestety ze względu na jej nieudaną stylizację.

Iga Krefft na zwykłą białą koszulkę z krótkim rękawem włożyła satynową, krótką halkę, a całość dopełniła zamszowymi kozakami za kolano. Efekt nie zachwycił, a całość wyglądała nieco chaotycznie.

M jak miłość było bramą dla kariery Igi Krefft

Iga Kreft obecnie gra w serialu M jak Miłość oraz występuje w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie uchodzi za faworytkę. Swoją przygodę z aktorstwem i muzyką zaczęła już jako dziecko, biorąc udział w programie Od przedszkola do Opola oraz występując w musicalu Akademia Pana Kleksa wystawianym na deskach Teatru Muzycznego Roma w Warszawie.

Jednak to rola Uli w M jak Miłość dała jej ogólnopolską rozpoznawalność, którą aktorka świetnie wykorzystuje w promowaniu swojego zespołu Ofelia, którego jest wokalistką. Wszystko wskazuje na to, że Iga Krefft wchodzi wielkimi krokami do świata polskiego show-biznesu. Myślicie, że jej się spodoba?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
fot. Instagram/igakrefftofficial

Iga Krefft sławę zyskała dzięki roli w serialu M jak Miłość.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMichał Wiśniewski szczerze o problemach z alkoholem: „Mój syn zobaczył mnie leżącego pijanego na ziemi w spaghetti”
Następny artykułElżbieta Starostecka całkowicie zniknęła z show-biznesu. Co się dzieje z gwiazdą „Trędowatej”?
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.