M jak Miłość: Iga Krefft zdradziła, co myśli o poprawianiu urody i przyznała, że przez moment chciała poddać się pewnemu zabiegowi! Do fatalnej kondycji psychicznej miały doprowadzić ją media społecznościowe. Co gwiazda TVP chciała sobie powiększyć?

Gwiazda serialu M jak Miłość opowiedziała o kompleksach i o tym jaki wpływ miały na nią instagramowe zdjęcia modelek. Doprowadziły ją do stanu, w którym za wszelkie niepowodzenia obwiniała swój wygląd! Chciała poddać się zabiegowi medycyny estetycznej!

M jak miłość: Iga Kreft o Instagramie

Jakiś czas temu gwiazda M jak miłość poinformowała, że przestała obserwować na Instagramie niemal wszystkie profile, które śledziła do tej pory. Zostawiła tylko te należące do jej bliskich i znajomych.

– Miałam dość wizualnego mobbingu, który wyprawiają na naszych biednych głowach media społecznościowe — napisała aktorka.

Zdradziła też, że przez mnóstwo idealnych zdjęć, które oglądała każdego dnia, zaczęła odczuwać frustrację! Było jej przykro, że nie ma talii osy czy nosa jak najpiękniejsze modelki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Co więcej, rozglądałam się nawet, za miejscem, gdzie mogę dobrze powiększyć usta itp — przyznała gwiazda M jak Miłość.

Dodała też, że coraz więcej chciała w sobie zmienić, a kompleksy niszczyły jej poczucie wartości. Jeszcze nigdy nie zdradziła tak wiele.

Iga Krefft o operacjach plastycznych

W obszernym poście gwiazda zdradziła także, że za wszystkie życiowe niepowodzenia zaczęła obwiniać swój wygląd i fakt, że nie wygląda jak najbardziej znane modelki.

– Ale powiedzcie mi, czy wasze mamy wyglądają jak modelki Victoria’s Secret? Czy wasze koleżankami mają idealne nosy, wielkie usta i słodziutkie oczka? — kontynuowała Iga.

Gwiazda zrozumiała, że każdy ma w sobie coś wyjątkowego, jednak nie da się mieć wszystkiego. Uświadomiła sobie, że gdyby naprawdę zdecydowała się na zabiegi i operacje plastyczne, to nie mogłaby przestać i w końcu przestałaby wyglądać jak ona! Na koniec Iga przyznała, że lubi siebie, ale musi sobie o tym przypominać. Do swoich fanów zaapelowała o to, aby bardziej niż na wyglądzie skupiali się na wnętrzu. Zgadzacie się z Igą, że media społecznościowe wpływają na ilość kompleksów?

ZOBACZ ZDJĘCIA IGI KREFFT:

M jak miłość
instagram.com/ofeliaigakrefft/

Serialowa Ula szczerze opowiedziała o swoich kompleksach.

M jak miłość
instagram.com/ofeliaigakrefft/

Iga Krefft przyznała, że chciała poddać się zabiegowi medycyny estetycznej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wesele syna polskiego miliardera. Na przyjęciu bawiła się sama śmietanka, m.in. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy
  2. Gwiazda TVN kilka miesięcy temu rozstała się z mężem w atmosferze skandalu. ”Była dla mnie całym światem, a ja dla niej bankomatem”
  3. Dorota Szelągowska już po przeprowadzce. Gwiazda pochwaliła się swoim nowym lokum
  4. Karolina Szostak schudła 30 kg. Lekarz gwiazd zdradził szczegóły diety gwiazdy Polsatu
  5. Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Poniżył kobietę w najgorszy możliwy sposób
  6. Rodzinny koszmar, ich mama nie żyje. Katarzyna Dowbor ledwo powstrzymała łzy

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.