M jak Miłość: ile zarabiają aktorzy, którzy grają w jednym z ulubionych seriali Polaków? Jak się okazuje, kwoty są potężne! Dzięki występom mogą wieść dostanie życie. Podobno w przeszłości stawki były jeszcze wyższe. 

Według powszechnie panującej opinii, występy w serialach są dla aktorów doskonałą możliwością, by się szybko wzbogacić. Gwarantują też pewną stabilizację, szczególnie jeśli w planach są kolejne sezony, a odgrywana postać zbyt szybko nie zniknie z małego ekranu. Czy zgodziliby się z tym członkowie ekipy M jak Miłość? Ile zarabiają aktorzy serialu? Chociaż otrzymują niesamowite pensje, podobno nie są zbyt zadowoleni… Dlaczego?

M jak Miłość: ile zarabiają aktorzy?

Jak informuje portal polki.pl, w poprzednich latach aktorzy M jak Miłość zarabiali o wiele lepiej niż obecnie. Chociaż przeciętnemu Polakowi teraźniejsze zarobki gwiazd wydają się spektakularne, jak czytamy, nie byli zachwyceni wprowadzonymi zmianami. 

Dlaczego pensje zostały obniżone? Powodem wg polki.pl mógł być znaczny spadek popularności tytułu. W 2017 roku miało się okazać, że serial stracił ponad pół miliona widzów. W związku z tym producenci zdecydowali, że należy obniżyć aktorom pensje. 

Ile zarabiają bracia Mroczek?

Jednymi z najjaśniejszych gwiazd M jak Miłość są bracia Rafał i Marcin Mroczkowie. Jak podaje polki.pl, aktorzy otrzymuje za dzień spędzony na planie kwotę w wysokości 1500 złotych. Jednak zanim nadeszły cięcia budżetowa, stawka obu mężczyzn wynosiła aż 3000 złotych.

Ile zarabia Kasia Cichopek? 

Oszczędności dotknęły także Kasię Cichopek. Wcześniej każdy dzień, który aktorka spędziła na planie, kosztował TVP 3000 złotych. Od czasu zmniejszenia pensji otrzymuje 2000 złotych. 

Ile zarabia Teresa Lipkowska?

Na kryzysie popularności najmniej ucierpiała Teresa Lipkowska. Odtwórczyni roli Barbary Mostowiak zarabiała wcześniej najwięcej spośród gwiazd serialu, bo aż 4500 złotych za dzień zdjęciowy. Jednak po obniżeniu stawek udało jej się wynegocjować kwotę 3000 złotych

Kto gra w M jak Miłość?

Wśród obsady M jak Miłość przewinęło się wielu znanych aktorów. Niektórzy odgrywali tylko role epizodyczne, inni otrzymali dłuższe wątki.

W serialu znalazł się m.in. Rafał Królikowski, który wcielił się w postać wykładowcy oraz… byłego kochanka Małgorzaty Mostowiak. W pamięci widzów zapisał się mocno także 611. odcinek z Krzysztofem Ibiszem, a także rola Mai Bohosiewicz w roli byłej więźniarki czy Agnieszki Więdłochy. 

Chcielibyście zarabiać tyle, co aktorzy z M jak Miłość

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość: ile zarabiają aktorzy
fot. instagram.com @mroczek_marcin

M jak Miłość: ile zarabiają aktorzy? Marcin Mroczek otrzymuje za dzień na planie wynagrodzenie w wysokości 1500 złotych. 

m jak miłość: ile zarabiają aktorzy
fot. instagram.com @rafalmroczek

Rafał Mroczek przed wprowadzeniem oszczędności otrzymywał wynagrodzenie w wysokości 3000 złotych. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułZdrowie Beaty Tyszkiewicz cały czas jest w kiepskim stanie. „Czuję się niespecjalnie”
Następny artykułJak schudł Piotr Rubik? Niesamowita metamorfoza muzyka zaskoczyła wszystkich
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.