M jak Miłość: Joanna Koroniewska zdecydowała, że jej drogi z kultowym serialem bezpowrotnie się rozejdą. Co najciekawsze, twórcy wcale nie zamierzają pozbywać się odgrywanej przez nią bohaterki. Która aktorka zastąpi gwiazdę? Koroniewska zdecydowała się odrobinę uchylić rąbka tajemnicy i wyjawiła, czy TVP przedstawiło już pierwszą kandydatkę!

Przez trzynaście lat wcielała się w postać Małgorzaty Chodakowskiej w M jak Miłość. Joanna Koroniewska ostatecznie stwierdziła, że praca na planie serialu TVP nie jest spełnieniem jej marzeń i zdecydowała się na odejście. Jednak ani fani, ani twórcy do dziś nie zapomnieli o odgrywanej przez Koroniewską bohaterce i mają co do niej poważne plany. Chociaż dotychczasowa gwiazda nie dała się przekonać, by ponownie odegrać Chodakowską, producenci planują jej wielki powrót. Szukają podobnej aktorki, a może wręcz przeciwnie? Joanna Koroniewska zdradza, dlaczego M jak Miłość przestało być dla niej wyzwaniem i opowiada o planach twórców

M jak Miłość: Joanna Koroniewska nie wróci do serialu

Joanna Koroniewska została zaangażowana do serialu M jak Miłość w 2000 roku. Ta decyzja okazała się przełomowa dla całej kariery. Z nieznanej nikomu aktorki teatralnej wyrosła na gwiazdę ogólnopolskiej telewizji, a oferty zaczęły płynąć od niej szerokim nurtem.

Joanna Koroniewska: M jak Miłość przyniósł aktorce sławę, a także ugruntował jej pozycję w show-biznesie. Jednak po trzynastu latach wcielania się w rolę Małgorzaty Chodakowskiej gwiazda wreszcie powiedziała: dość. Jak czytamy na portalu superseriale.pl, Koroniewska już od początku miała poważne trudności w utożsamieniu się z bohaterką. Obawiała się także, że jeśli będzie zbyt mocno kojarzyła się widzom z M jak Miłość, reżyserowie przestaną składać jej oferty

— Poza tym ja, jako aktorka, uwielbiam się rozwijać, a trochę boję się, że przy takim utożsamianiu i serialu tak bardzo oglądanym przez widzów, po prostu innych propozycji nie będzie — cytuje gwiazdę portal superseriale.pl

Co najciekawsze, twórcy serialu TVP wcale nie zamierzają rezygnować z postaci Małgorzaty Chodakowskiej. Jak w takim razie rozwiążą problem nieobecności Joanny Koroniewskiej?

Kto zastąpi Joannę Koroniewską?

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Joannę Koroniewską. M jak Miłość: Joanna Koroniewska nie chce już występować w serialu, więc twórcy zdecydowali się zaangażować do jej roli inną osobę. Te doniesienia zostały zresztą potwierdzone przez samą Koroniewską.

Aktorka przyznała, że już od pewnego czasu twórcy M jak Miłość planowali zatrudnić do roli Małgorzaty Chodakowskiej jej koleżankę po fachu. Jednak za każdym razem z planów ostatecznie nic nie wychodziło, a postać nadal pozostawała nieobecna w serialu. Czy tym razem będzie inaczej? Na razie nic nie wiadomo o żadnym castingu ani kandydatkach.

Uważacie, że Joanna Koroniewska miała rację, rezygnując z angażu w M jak Miłość? Jak myślicie, kto ją zastąpi?

ZOBACZ ZDJĘCIA JOANNY KORONIEWSKIEJ:

m jak miłość: joanna koroniewska
fot. instagram.com @joannakoroniewska

M jak Miłość: Joanna Koroniewska na dobre opuszcza plan serialu. 

m jak miłość: joanna koroniewska
fot. instagram.com @joannakoroniewska

Gwiazda nie uległa naleganiom, żeby wróciła do M jak Miłość

m jak miłość: joanna koroniewska
fot. instagram.com @joannakoroniewska

M jak Miłość: Joanna Koroniewska zostanie prawdopodobnie zastąpiona przez inną aktorkę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marta Kaczyńska padła ofiarą złodzieja 10 miesięcy temu. Policja dopiero teraz złapała sprawcę
  2. Makijaż dla wrażliwych oczu. Jak się malować, kiedy masz alergię lub wrażliwą skórę?
  3. Testament Zofii Czerwińskiej zostanie spełniony. Niewiarygodny gest gwiazdy w stronę potrzebujących
  4. Jak się ubrać do Energylandii? Postaw na wygodne i casualowe zestawy
  5. Kot utknął w drzwiach garażowych. Wszyscy byli pewni, że nic z niego nie zostało

źródło: superseriale.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.