M jak miłość: Katarzyna Cichopek relacjonuje swój wakacyjny wyjazd. Chętnie dodaje zdjęcia w przeróżnych kreacjach. Pochwaliła się też zdjęciami wykonanymi przez syna. Ma artystyczną duszę po rodzicach? Zobaczcie, jaką sukienkę miała na sobie aktorka. Skomentowało ją wiele osób!

M jak miłość: gwiazda serialu wypoczywa na bajecznych wakacjach. W przyjemnym spędzaniu czas nie przeszkadza jej nawet zła pogoda. Aktorka pozuje na lawendowym polu, wśród zbóż i na łódce. Największą uwagę jednak przykuły zdjęcia w czerwonej kreacji na tle jeziora, wykonane przez syna Kasi!

Katarzyna Cichopek: dzieci

Od 2008 roku gwiazda jest żoną tancerza Marcina Hakiela. Para zakochała się w sobie kilka lat wcześniej na parkiecie Tańca z gwiazdami. Mają dwójkę dzieci: dziesięcioletniego Adama i pięcioletnią Helenę.

Obecnie cała rodzina wypoczywa na bajkowych Mazurach. To właśnie tam syn Katarzyny Cichopek zrobił jej kilka artystycznych zdjęć, które znajdziecie poniżej. Wyjątkowy klimat pomogły stworzyć promienie słoneczne, błękitne niebo i kłębiaste chmury.

– W obiektywie syna. Moja pocztówka z Mazur. Miłego wieczoru — podpisała aktorka.

Nie ukrywamy, że takie pocztówki bardzo nam się podobają. Malowniczy pejzaż sprawił, że nie mogliśmy oderwać wzroku! Chłopiec ma talent po rodzicach? 

M jak miłość: gwiazda została skrytykowana

Czerwona kreacja Kasi Cichopek wywołała mnóstwo komentarzy. Wielu fanów zachwycało się nie tylko zdolnościami jej syna, ale też samą sukienką. Komplementom nie było końca. Gwieździe M jak Miłość musiało być bardzo miło!

– Wyglądasz jak mak polny.

– Pięknie. Ile synek już ma? I chyba kroi nam się wspaniały fotograf.

Pisali oczarowani fani Kasi. Nie wszystkim jednak przypadła do gustu luźna stylizacja gwiazdy. Niektórzy internauci dosadnie wyrazili swoje odczucia i napisali kilka nieprzyjemnych słów.

– Ta sukienka jest chyba o jakieś 5-10 numerów za duża!

– Do takiej sukienki, kiedy jest taki z tyłu piękny, duży dekolt, trzeba pamiętać, aby plecy były opalone.

Pisali. Myślicie, że aktorce zrobiło się przykro? Powinna opalić się przed spontaniczną sesją? Kasia nie odpowiedziała na żaden z niemiłych komentarzy i z przyjemnością dodała kolejne fotki! Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami. 

ZOBACZ ZDJĘCIA KATARZYNY CICHOPEK:

M jak miłość
instagram.com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek opublikowała zdjęcia wykonane przez jej syna.

M jak miłość
instagram.com/katarzynacichopek

Aktorka wspólnie z rodziną wypoczywa na bajecznych Mazurach. Jak wam się podoba kreacja gwiazdy?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler odpowiada fance, która skrytykowała jej córkę. „Pani choruje na zanik mózgu. Won mi stąd zazdrosna babo”
  2. Ewa Farna pokazała synka! Artystka już wróciła do pracy i ruszyła w trasę koncertową
  3. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak gwiazdy miał wypadek! Swoje urodziny spędził o kulach
  4. Ida Nowakowska szczerze o małżeństwie i macierzyństwie. „To część życia, w której na pewno chciałabym się spełnić”
  5. Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak Miłość”? Aktorka wydała oświadczenie w tej sprawie