M jak Miłość: Małgorzata Rożniatowska znana z serialu jako Kisielowa zmieniła się nie do poznania. Aktorka przeszła spektakularną metamorfozę i teraz wygląda fenomenalnie. Aż trudno uwierzyć, że już niedługo skończy 70 lat. Zobacz, jak się zmieniała na przestrzeni lat. 

Wcześniej aktorka zabawiała nas jako Elżunia Kleczkowska w serialu Złotopolscy, a teraz jest jedną z gwiazd M jak Miłość. Postać Kisielowej to jedna z najbardziej charyzmatycznych i zabawnych w całej telenoweli. Małgorzata Rożniatowska wcielająca się w tę kultową postać w ciągu ostatnich lat zmieniła się nie do poznania. Zmieniła kolor włosów i styl ubierania. Zobacz metamorfozę aktorki. 

Małgorzata Rożniatowska – metamorfoza

Małgorzata Rożniatowska dała się poznać szerszej publiczności jako sklepowa Elżunia Kleczkowska w serialu TVP2, Złotopolscy. Mimo, że telenowela zniknęła z anteny już 8 lat temu, aktorka nadal regularnie gra w teatrze, a także występuje w innych serialach. Teraz największą popularność przynosi jej rola w M jak Miłość, gdzie wciela się w Zośkę Kisiel. 

Małgorzata Rożniatowska wielu ludziom nadal kojarzy się ze wścibską sklepową, jednak od tamtego czasu aktorka przeszła niemałą metamorfozę. Zmieniła kolor włosów na blond, co znacznie ją odmładza, co więcej gwiazda M jak Miłość zmieniła styl ubierania się. Teraz częściej możemy zobaczyć ją w sukienkach, które podkreślają jej kobiecość, a także w bardziej stonowanym i mniej krzykliwym makijażu. Aż trudno nam uwierzyć, że w kwietniu Małgorzata Rożniatowska skończy 70 lat. 

w którymś wywiadzie coś wspominała o mieszkaniu w Nowym Sączu – poszukać

Jak się pracuje na planie M jak Miłość?

Małgorzata Rożniatowska jest jedną z większych gwiazd M jak Miłość. Do obsady kultowej telenoweli dołączyła zaledwie 6 lat temu, jednak jak sama przyznaje już od pierwszego klapsa na planie czuła się świetnie przyjęta. 

– Owszem. Od pierwszego klapsa zostałam tam niesamowicie sympatycznie przyjęta. To bardzo fajna praca, w której nikt się nie nudzi. Staramy się, aby z każdym odcinkiem jej efekty były coraz lepsze i aby nasi widzowie nie byli nami rozczarowani.

Małgorzata Rożniatowska idzie jak burza i nie myśli o emeryturze. Nie mamy się czemu dziwić! 

Zobacz, jak teraz wygląda Małgorzata Rożniatowska:

M jak Miłość
instagram.com/mjakmilosc.official

Tak wygląda teraz Małgorzata Rożniatowska.

M jak Miłość
instagram.com/mjakmilosc.official

Gwiazda gra w M jak Miłość.

M jak Miłość
matreiały prasowe

W styczniu mogliśmy ją oglądać w filmie Miszmasz, czyli Kogel mogel 3.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zarobił 27 milionów! Majątek jego rodziny wyceniony jest na 5,9 miliardów zł
  2. Wakacje 2019 – jakie będzie to lato? Pogoda znów nas zaskoczy
  3. Beata Tyszkiewicz z partnerem o 30 lat młodszym była szczęśliwa. „Nie ma nic piękniejszego”
  4. Aktor TVN został ojcem! Nikt nie wiedział, że jego ukochana jest w ciąży. Pokazał córkę
  5. Jak się ubrać do Francji? Poczuj się jak prawdziwa ikona stylu