M jak miłość: jedna z aktorek popularnego serialu od jakiegoś czasu jest na ustach całej Polski. Co takiego wydarzyło się w jej życiu? Kilka lat wcześniej cały kraj dyskutował o związku gwiazdy, której mąż miał poważny wypadek i od 18 lat jeździ na wózku. Sprawdzamy, co u nich słychać! 

Grała w dwóch najpopularniejszych polskich serialach i była wziętą modelką. Co się z nią działo po opuszczeniu planu M jak Miłość? Przez pewien czas media nie przestawały się o niej rozpisywać z powodu związku z niepełnosprawnym mężczyzną. Dlaczego właśnie teraz na nowo zainteresowały się gwiazdą? Wyjawiamy, co słychać u aktorki i dlaczego jeszcze przez jakiś czas na pewno nie uświadczymy jej obecności na wizji! 

Małgorzata Teodorska: mąż gwiazdy M jak Miłość jeździ na wózku

Życie nie oszczędzało popularnej aktorki – najpierw doświadczyła smaku wczesnego macierzyństwa, a potem rozwodu. Na szczęście Małgorzata Teodorska po latach znalazła w końcu idealnego mężczyznę. Kogo?

Miłosz Krawczyk, partner gwiazdy M jak Miłość, od osiemnastu lat jest sparaliżowany od pasa w dół. Ich związek stanowi dowód na to, że niepełnosprawność nie musi być równoznaczna z nieudanym życiem osobistym. Kilka miesięcy temu para ostatecznie złamała stereotypy i zdecydowała się na dziecko. Jak poinformował magazyn Świat&Ludzie, na świat przyszedł chłopczyk o imieniu Miłosz. 

Kim jest Miłosz Krawczyk?

Miłosz Krawczyk jest znanym przedsiębiorcą i twórcą specjalnego elektrycznego wózka inwalidzkiego Blumil. Mężczyzna skonstruował go, żeby móc bez problemu odwiedzać takie miejsca jak m.in. plaża czy las, pozostające poza zasięgiem większości niepełnosprawnych. 

Krawczyk w przeszłości był właścicielem kawiarenki internetowej. Jak przyznał w wywiadzie dla marketingibiznes.pl ostatecznie musiał zamknąć miejsce z powodu bankructwa. Pracował też jako kontroler ruchu lotniczego oraz założył centrum fitnessu. Obecnie mąż gwiazdy M jak miłość skupia się na produkcji i dystrybucji kolejnych elektrycznych wózków. Wiele trafia m.in. do Stanów Zjednoczonych. 

Mąż Małgorzaty Teodorskiej stał się niepełnosprawny w wyniku groźnego wypadku samochodowego. Mimo problemów z poruszaniem mężczyzna żyje bardzo intensywnie. Potrafi także samodzielnie poruszać się samochodem. 

Gratulujemy Małgorzacie Teodorskiej i Miłoszowi Krawczykowi powiększenia rodziny! Cieszymy się, że gwiazda M jak miłość może cieszyć się macierzyństwem u boku kochającego partnera.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
fot. instagram.com @maggie_teodorska

Małgorzata Teodorska trzy miesiące temu została mamą po raz drugi.