M jak Miłość: jedna z gwiazd kultowego serialu doświadczyła w swoim życiu największej tragedii, jaka może spaść na rodzica. Jej córka zmarła na raka szyjki macicy. Śmierć przyszła po kobietę w bardzo młodym wieku.

Ten dramat może spotykać każdego! Jedyna córka gwiazdy kultowego serialu M jak Miłość zmarła młodo, chociaż mogła mieć przed sobą jeszcze wiele lat życia. Zachorowała na raka szyjki macicy. To był najtrudniejszy czas w życiu obu kobiet. Niestety, mimo starań lekarzy i nadziei matki, nie udało jej się uratować. Czy artystka pogodziła się  tragedią? Jak dzisiaj sobie radzi? 

Jak gwiazda M jak Miłość wspomina chorobę córki?

Maria Maj występowała w serialu M jak Miłość przez jedenaście lat. Aktorka wcielała się w rolę pielęgniarki Lucyny Banasik. Chociaż wielu podziwia jej talent, mało osób zdaje sobie sprawę, że doświadczyła w życiu wielkiej tragedii.

Córka artystki miała na imię Katarzyna. Była jedynym dzieckiem Marii Maj i jej kolegi po fachu Romana Talarczyka. Niestety, małżeństwo ostatecznie nie przetrwało próby czasu. Po rozwodzie kobieta razem z córką przeprowadziły się do Warszawy. Jak informuje portal pomponik.pl, ich relacje wówczas pogorszyły się, ponieważ zapracowana aktorka nie miała czasu poświęcać dziecku wystarczająco wiele uwagi. Katarzyna była także niezadowolona, że ciągle muszą się przenosić z miejsca na miejsce. 

Córka gwiazdy M jak Miłość na nowo zbliżyła się do matki po tym, jak zachorowała na raka szyjki macicy. Maria Maj wspominała, że dwa lata walki z rakiem były dla nich prawdziwym piekłem. Aktorka przez cały czas trwała przy córce. Niestety – bezskutecznie. Na szczęście po śmierci dziecka otrzymała wielkie wsparcie przyjaciół, dzięki czemu udało jej się wrócić do normalnego funkcjonowania. 

Kim była Katarzyna Talarczyk?

Katarzyna Talarczyk pracowała jako dziennikarka magazynu Wysokie Obcasy. W trakcie choroby udzieliła pismu wywiadu na temat swojej choroby, a także wzięła udział w artystycznej sesji zdjęciowej. Dlaczego zdecydowała się na tak odważny krok?

– […] oglądałam Anię Muchę w Playboyu i zwyczajnie pozazdrościłam jej […] poczułam, że chcę krzyknąć: Hej! Patrzcie też na mnie! Właściwie, dlaczego nie mogę mieć pięknej sesji, bo co, bo mam raka? – wyznała w wywiadzie dla pisma Wysokie Obcasy

Córka gwiazdy M jak Miłość zmarła 2 czerwca 2010 roku. Osierociła dwie córki: Julię i Darię. Mamy nadzieję, że jej bliskim udało się na powrót znaleźć radość życia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
fot. filmpolski.pl

Córka gwiazdy M jak Miłość zmarła na raka szyjki macicy. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMaturzyści brutalnie zamordowali 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
Następny artykułAnna Mucha zachwyciła fanów! Jej najnowsze zdjęcie powala „Najpiękniejsza polska aktorka”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.