Aż trudno uwierzyć, co scenarzyści szykują dla widzów M jak miłość. Rodzina Jaszewskich wywoła w Grabinie kolejne zamieszanie, a ich syn znowu będzie chciał przekroczyć granice. Czy nastolatek planuje najgorsze?

W najnowszych odcinkach M jak miłość Dawid, chłopak Basi Rogowskiej, dowie się że Jaszewski wcale nie jest jego ojcem. A to dopiero początek serii dramatycznych zdarzeń.

M jak miłość: co się wydarzy

Wściekły chłopak tak będzie chciał dopiec rodzicom, że znowu sprowadzi kłopoty na córkę Rogowskich. Nie dość, że poda 12-latce alkohol, to jeszcze uraczy ją papierosem. Obojgu nie ujdzie to na sucho.

Rodzice Basi będą zdruzgotani, ale to dopiero początek dramatu w Grabinie.

– To, że Dawid i Basia zostali nakryci to też jest coś na co on podświadomie liczył. Jako kolejny puzzelek w jego grze. Chce pokazać, że nie jest do końca zniewolony przez ojca, ale z drugiej strony potrafi wciągnąć w to innych i wpływać na swoje otoczenie… Jakby Dawid nie był silną osobowością, nie był mocnym charakterem, to moment dowiedzenia się jest bardzo mocnym uderzeniem w jego psychikę, w jego emocje – mówił Iwo Wiciński w Kulisach M jak miłość.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Kiedy Dawid pozna tajemnicę rodziców, w jego głowie pojawią się najczarniejsze myśli – będzie planował okrutną zemstę. Czy zabije Jaszewskiego? 

 – Nie ma prawa mi dyktować co mam robić, a czego nie! Załatwię go… Tylko będę potrzebował twojej pomocy. Mogę na ciebie liczyć? – powie do zakochanej w nim Basi.

To kolejni bohaterowie serialu, których czekają niełatwe chwile. Przypomnijmy, że trudny czas przechodzą także Marcin i Iza, a Łukasz Mostowiak ma złamane serce. Jesteście ciekawi finału wszystkich wątków?

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.