1581 odcinek serialu M jak miłość zapowiada się co najmniej interesująco. Z kulis popularnego serialu TVP mogliśmy się dowiedzieć, że większość historii będzie oparta na relacji Rafała i młodej Ali. Mężczyzna prawdopodobnie wykorzysta zauroczenie dziewczyny i zaciągnie ją do łóżka. Jak to wszystko się zakończy?

Serial M jak miłość od początku swojego istnienia potrafił wciągać telewidzów w wir niespodziewanych zwrotów akcji i emocjonujących scen. Tym razem nie będzie inaczej. Rafał i Ala zapewnią ludziom dawkę wrażeń.

M jak miłość odcinek 1581

Wiele wskazuje na to, że młodziutka Ala w końcu zorientuje się, że nie jest dla Rafała nikim ważnym i wejdą na wojenną drogę. Telewidzowie zdają sobie sprawę z tego, że dziewczyna naiwnie zauroczyła się w policjancie, kiedy ten traktuje ją jedynie jako zabawkę. Można powiedzieć, że uciekał do Ali tylko wtedy, kiedy naszła go ochota. 

 Ala nieustannie dąży do tego, żeby być z Rafałem […] Rafał zbyt dużo razy ją wystawił – mówiła wcielająca się w postać Ali Alicja Ostolska w Kulisach M jak Miłość.

Jednak na tym nie koniec złego zachowania Rafała. Mężczyzna postanowi skorzystać z zauroczenia dziewczyny i mimo tego, że od samego początku utrzymywał, iż Ala jest dla niego jedynie jak siostra, zmieni swoje nastawienie do niej, o czym Jakub Kucner (aktor wcielający się w postać Rafała) napomniał w Kulisach:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

– Rafał zaczyna to czuć, próby Ali, to przedzieranie się przez jego pancerz daje pozytywne efekty. Z drugiej strony to jego drugie ja odpycha Alę i mówi, że to nie jest to – mówił Jakub Kucner.

Czy Rafał wykorzysta Alę?

Sprawa pomiędzy Alą a Rafałem wejdzie na naprawdę gorący grunt. Chociaż dziewczyna w dalszym ciągu pozostanie zauroczona w przystojnym policjancie, tak ten, będąc myślami przy swojej ukochanej, Soni, zacznie wykorzystywać naiwność młodej Ali. 

Alicja Ostolska wspominała, że Rafał zachowuje się źle wobec Ali i chce się z nią widywać tylko w gorszych chwilach. Te sprawiają, że dziewczyna zakochuje się jeszcze bardziej, a nie powinno to tak wyglądać.

Sytuacja ma się potoczyć na tyle daleko, że Rafał, chwilowo czując coś do o wiele młodszej od siebie dziewczyny postanowi ją pocałować, a następnie zaciągnąć do łóżka. To może doprowadzić do wielkiej tragedii.

Ala niejednokrotnie pokazywała, że potrafi przesadzać z alkoholem i nie umie panować nad emocjami. Jeśli jednak pomiędzy nimi dojdzie do czegoś więcej, niż tylko pocałunków w życiu dziewczyny może wydarzyć się coś tragicznego. W serialu trwa także inny ciekawy wątek, o którym przeczytacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

Pomiędzy Alą a Rafałem w 1581 odcinku serialu M jak miłość rozegra się ciekawy wątek. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: superseriale.se.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl