Najbardziej znana aktorka w M jak Miłość, rezygnuje z serialu. Okazuje się, że gwiazda chce skupić się na życiu rodzinny. W kwietniu przy okazji sesji dla Vogue oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży! Fani są zawiedzeni, jej postać Ali Zduńskiej była jedna z najbardziej lubianych w serialu…

Olga Frycz w kwietniu potwierdziła plotki o swojej ciąży. Młoda aktorka chce poświecić się wychowaniu dziecka i życiu rodzinnemu.

Znana ze swojego romansu z Jackiem Borcuchem, Frycz w końcu odnalazła miłość. Okazuje się, że powiedzenie, że nie można zbudować szczęścia na czyimś nieszczęściu – jest prawdą. Gdy kilka lat temu wszyscy dowiedzieli się o jej romansie z żonatym z Iloną Ostrowską reżyserze – wybuchł skandal.

Pojawiły się plotki, że całe środowisko aktorskie, odwróciło się od Frycz, która miała czelność poderwać żonatego reżysera. Gdy Boruch zostawił Ostrowską, ale nie rozwiódł się z nią, Olga zaczęła kręcić nosem. Uważała, że to rozwód i ślub pozwoli uciąć plotki i wrócić jej do hermetycznego środowiska aktorskiego – tak się jednak nie stało.

W konsekwencji para się rozstała, a Olga Frycz znalazła szczęście u boku innego mężczyzny, z którym spodziewa się dziecka! Aktorka podjęła trudną decyzję o odejściu z M jak Miłość, nie będzie żałować?

M jak Miłość. Z serialu znika postać Ali Zduńskiej

Serialowa Ala wyjechała z kochankiem Markiem do Anglii. Obowiązki macierzyńskie zaczęły ją przerastać, pojawienie się syna Maksa i kłopoty z Basią były dla niej zbyt trudne.

Niestety, okazuje się, że Olga długo nie wróci do gry aktorskiej. Mimo że scenarzyści mieli już wszystko gotowe, a postać Ali była mocno osadzona w fabule – aktorka zdecydowała się na przerwę. Chce poświęcić się dziecko i życiu rodzinnemu.

W kwietniu przy okazji sesji dla Vogule Polska, aktorka umieściła na Instagramie wpis na temat swojej ciąży:

– Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i wielka radość, że redakcja magazynu zaprosiła mnie do udziału w tej sesji tym bardziej że miała ona dla mnie bardzo osobiste znaczenie, booooooo… nie dość, że to moje pierwsze w życiu zdjęcia dla „Vouge”, to jeszcze na dodatek jest to moja pierwsze #pregnant #session. Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować.

Będziecie tęsknić za jej postacią w M jak Miłość?

źródło: pikio.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polski piosenkarz nie żyje. Nagła śmierć zaskoczyła wszystkich
  2. Żenadometr eksplodował! Justyś Żyła pobiła rekord obciachu jednym wpisem
  3. Dramat Beaty Tadli. Dzień Matki spędziła w szpitalu
Poprzedni artykułPapież Franciszek pokazuje sztuczkę z obrusem. Nikt się tego nie spodziewał
Następny artykułKrólowa Elżbieta jest wściekła. Meghan Markle już złamała zasady