M jak miłość: pięć lat temu gwiazda serialu przeżyła ogromną tragedię. W wypadku zginął jej tata. Mężczyzna był znanym i cenionym muzykiem, członkiem popularnego zespołu. Z córką wspólnie koncertowali. Olga po tacie odziedziczyła ogromny talent.

Olga Szomańska jest wspaniałą wokalistką, jednak widzowie najbardziej znają ją z roli uroczej Marzenki, w którą wciela się w hitowym serialu TVP M jak Miłość. Możecie być zaskoczeni, ale jej głos znacie z kilku znanych produkcji. Kilka lat temu gwiazda straciła ukochaną osobę. Jej tata był ofiarą tragicznego wypadku.

M jak miłość: Olga Szomańska przeżyła tragedię

Tata aktorki, Włodzimierz Szomański był znanym muzykiem, wokalistą i kompozytorem oraz liderem wrocławskiej grupy Spirituals Singers Band. Zespół istnieje do dziś i wykonuje muzykę jazzową oraz gospel. Pierwszego maja 2014 roku bus, którym muzycy podróżowali na koncert w Siedlcach, miał poważny wypadek. Kierowca prawdopodobnie próbował uniknąć zderzenia z psem. Pojazd uderzył w barierki, a siedem osób zostało rannych. Dwie przeszły amputacje. Niestety, taty Olgi Szomańskiej nie udało się uratować. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

W wypadku poważnie ucierpiał inny członek zespołu, Artur Stężała. Rodzina zmarłego poprosiła, aby przybyli na pogrzeb, zamiast kwiatów, przynieśli pieniądze na rehabilitację Artura, która była niezbędna w powrocie do zdrowia.

Olgę Szomańską z tatą łączyła ją pasja

Aktorka, tak jak jej tata, kocha muzykę, która w dużym stopniu wypełnia jej życie. W 1999 roku gwiazda wzięła udział w Szansie na sukces. W 2000 roku zaczęła pracować w teatrach muzycznych, między innymi w warszawskim Teatrze Roma. Wystąpiła w wielu musicalach i nagrywała piosenki. Jej głos mogliśmy usłyszeć w czołówce do Pierwszej Miłości oraz przeboju Niech mówią, że to nie jest miłość Piotra Rubika.

Gwiazda, jako solistka, występowała z zespołem taty w skomponowanej przez Włodzimierza Szomańskiego mszy, Missa Gospel’s. W 2001 roku utwór został wydany na płycie.

ZOBACZ ZDJĘCIA OLGI I WŁODZIMIERZA SZOMAŃSKICH:

M jak miłość
filmpolski.pl

Aktorka znana z M jak miłość straciła tatę w tragicznym wypadku.

M jak miłość
pl.wikipedia.org

Włodzimierz Szomański był cenionym muzykiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aneta Zając w odmienionej wersji! Gwiazda Polsatu przeszła spektakularną metamorfozę
  2. Polsat pokaże dziś kultową polską komedię. Ten film bawi już trzecie pokolenie
  3. Aktor ”M jak Miłość” wyjawił swój dramat: „Zostałem bez środków do życia”
  4. Paulina Krupińska kusi na odważnym zdjęciu. Sebastian Karpiel-Bułecka zostawił mistrzowski komentarz
  5. Natasza Urbańska wyprawiła Januszowi Józefowiczowi huczne przyjęcie urodzinowe. Reżyser skończył 60 lat

 

Źródło: wroclaw.naszemiasto.pl

Poprzedni artykułAneta Zając w odmienionej wersji! Gwiazda Polsatu przeszła spektakularną metamorfozę
Następny artykułJak jeść ostrygi? 10 sprawdzonych porad
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.