M jak Miłość: Paweł Deląg, jedna z najjaśniejszych gwiazd popularnego serialu, rezygnuje z roli! Co się stanie z jego bohaterem? Fani aktora raczej nie będą zadowoleni z takiego zwrotu akcji…

Kiedy okazało się, że do obsady najpopularniejszego polskiego serialu dołączy Paweł Deląg, telewidzowie nie posiadali się ze szczęścia. Jednak zaledwie rok później dotarły do nich niepokojące wieści. Czy to już koniec przygody aktora z M jak Miłość? Paweł Deląg zniknie na dobre? A może scenarzyści szykują dla nas coś niespodziewanego? Jedna z gwiazd zdradziła więcej, niż zamierzała!

M jak Miłość: Paweł Deląg rezygnuje z serialu. Co się stanie z jego postacią?

Paweł Deląg debiutował jako członek ekipy M jak Miłość w 2018 roku. Wcielił się w rolę Michała Ostrowskiego, pisarza kryminałów. Michał jest bardzo zaprzyjaźniony z inną bohaterką – Joanną Chodakowską, odgrywaną przez Barbarę Kurdej-Szatan. To właśnie Joanna stanie się powodem zniknięcia postaci Deląga!

Jak informuje portal se.pl, Michał Ostrowski od dawna czuje Joanny coś więcej, niż tylko zwykłą sympatię. W nadziei na to, że przyjaciółka odwzajemni jego uczucia, organizuje dla nich dwojga elegancką kolację przy świecach. Niestety, kiedy próbuje pocałować kobietę, ta wpada we wściekłość.

– Może wysyłałaś sygnały, które ja źle zrozumiałem? – będzie próbował się bronić Ostrowski. 

– Ja wysyłałam sygnały? Jakie sygnały do cholery? Proszę bardzo! Jak zinterpretujesz taki sygnał! Może jeszcze jakieś sygnały? Nie chcę cię znać! Jasne? – odpowie ostro Chodakowska. 

Zawiedziony mężczyzna następnego dnia przeprosi bohaterkę Barbary Kurdej-Szatan za swoje zachowanie. Obieca także, że już więcej nie będzie próbował się do niej zbliżyć. Po wszystkim Michał wsiądzie do taksówki i odjedzie, a Joanna nie zaprotestuje. 

Dlaczego Paweł Deląg odchodzi z serialu?

Na razie nie wiadomo, czy scenarzyści od początku planowali w ten sposób zakończyć wątek bohatera Pawła Deląga, czy sam aktor ze względu na udział w innych projektach poprosił, by Michał Ostrowski zniknął z M jak Miłość.

Co najciekawsze Barbara Kurdej-Szatan, spytana o zniknięcie serialowego Michała, zasugerowała wyraźnie, że bohater Deląga może jeszcze wrócić na ekran! Jak wyjawiła w rozmowie z party.pl:

– Michał nie zginie, nie umrze… Wyjedzie na jakiś czas. Pewnie niedługo wróci, więc perypetie będą ciągnęły się dalej. Pojawi się nowa postać. Będzie ją grał Sławek Uniatowski. To przedstawiciel firmy, z którą będą walczyć, więc nie będzie tak kolorowo.

M jak Miłość: Paweł Deląg na dobre rezygnuje z roli? A może to jeszcze nie koniec wątku Michała Ostrowskiego? Jak myślicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość: paweł deląg
fot. materiały prasowe „M jak Miłość”/mjakmilosc.vod.tvp.pl

M jak Miłość: Paweł Deląg rezygnuje z roli? Ta wiadomość bardzo zaniepokoiła fanów.

m jak miłość: paweł deląg
fot. materiały prasowe „M jak Miłość”/mjakmilosc.vod.tvp.pl

Paweł Deląg w M jak Miłość wcielił się w rolę Michała Ostrowskiego, pisarza kryminałów. 

m jak miłość: paweł deląg
fot. materiały prasowe „M jak Miłość”/mjakmilosc.vod.tvp.pl

Michał Ostrowski jest bliskim przyjacielem Joanny, odgrywanej przez Barbarę Kurdej-Szatan. 

m jak miłość: paweł deląg
fot. materiały prasowe „M jak Miłość”/mjakmilosc.vod.tvp.pl

Niestety, w wyniku tragicznego nieporozumienia Michał Ostrowski zdecyduje się na wyjazd z kraju. Czy na dobre? 

m jak miłość: paweł deląg
fot. materiały prasowe „M jak Miłość”/mjakmilosc.vod.tvp.pl

M jak Miłość: Paweł Deląg już nigdy nie wystąpi w serialu? Słowa Barbary Kurdej-Szatan dają nadzieję, że ponownie zobaczymy go na ekranie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pola Raksa ma prawie 80 lat. Kiedy zobaczycie jak wygląda, oniemiejecie
  2. Kim jest ojciec dziecka Rosati? Poznajmy bliżej Roberta Śmigielskiego, lekarza oskarżonego o przemoc
  3. Beata Pawlikowska została zgwałcona. Po latach opowiedziała przerażającą historię
  4. Córka Sylwii Grzeszczak rośnie jak na drożdżach. Ma niecodzienne imię
  5. Kolczyk w wardze. WSZYSTKO, co powinno się wiedzieć
  6. Gwiazda Polsatu niknie, marnieje, wygląda jak cień. Przesadziła

źródła: party.pl, se.pl

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNerd, kto to? Definicja i 10 sposobów na rozpoznanie Nerda!
Następny artykułSłowiański horoskop! Sprawdź, jaki naprawdę masz znak zodiaku
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.