M jak Miłość: gwiazdor kultowego serialu zwrócił się niedawno do fanów z zaskakującą informacją. Okazało się, że aktor padł ofiarą okrutnego żartu. Spotkało go wiele nieprzyjemności. Czy przez to może stracić pracę? Co dokładnie się wydarzyło? 

Taka historia mogłaby przydarzyć się każdemu z nas! Gwiazdor M jak Miłość został oszukany. Autor dowcipu posłużył się nim w pewnym niecnym celu. O co chodzi? Na aktora spadła fala ostrej krytyki! Czy uda mu się udowodnić własną niewinność? A może fani i pracodawcy nie dadzą wiary jego wyjaśnieniom? Piszą, że karma wraca i będę się smażył w piekle – napisał na swoim Instastory Sławek Uniatowski. 

Co się przydarzyło gwiazdorowi M jak Miłość?

Jeden z członków obsady serialu M jak Miłość wyjawił, że ktoś się pod niego podszył. Nie chodziło jednak o kolejne wykorzystanie wizerunku gwiazdy w celu reklamowania podejrzanych usług. Ofiar oszusta lub oszustki może być naprawdę sporo.

Sławek Uniatowski opisał na Instastory sytuację, jaka stała się niedawno jego udziałem. Aktor wyznał, że ktoś założył mu fałszywe konto na popularnej aplikacji randkowej Tinder. Gwiazdor dowiedział się o tym, gdy oszukane kobiety zaczęły zasypywać go gniewnymi wiadomościami, gdzie wyrzucały, że nie przyszedł na umówione spotkanie. Dlatego zdecydował się ostrzec fanki i zaapelować, żeby nie dały się zwieść i jak najszybciej zgłaszały konto. 

– Piszą do mnie jakieś panie, które miały matcha, ale nie przyszedłem na umówione spotkanie, a one czekały, i czekały, i zrobiły z siebie idiotki. Rozczarowane, rozgoryczone piszą, że karma wraca i będę się smażył w piekle – napisał gwiazdor M jak Miłość na Instastory. 

Kto podszywa się pod Sławka Uniatowskiego?

Nie znamy dokładnej tożsamości osoby, która podszywa się pod Sławka Uniatowskiego. Jednak artysta ma swoje podejrzenia, kto oszukuje użytkowniczki Tindera. Zdradził też, co może kierować tą osobą.

Aktor M jak Miłość podał na Instastory, że prawdopodobnie chodzi o niezrównoważoną psychicznie kobietę. Oszustka podszywa się pod przystojnego gwiazdora, żeby w ten sposób zdobywać informacje na temat użytkowniczek Tindera oraz wyciągać od nich prywatne fotografie. Później wykorzystuje uzyskane dane, żeby szantażować swoje ofiary. Sławek Uniatowski zaapelował, żeby każda osoba, która trafi na fałszywy profil, jak najszybciej zgłosiła ten fakt. Wykonał również skan nieprawdziwego konta.

Mamy nadzieję, że aktor M jak Miłość lada moment odnajdzie osobę, która wykorzystała jego wizerunek, żeby bawić się uczuciami niewinnych kobiet, a później je szantażować. Trzymamy kciuki!

  1. ZOBACZ TEŻ:

    1. Pies wrócił od weterynarza. Jego koci brat zajął się nim w najczulszy sposób
    2. Wielki sukces Roksany Węgiel. Takiego wyniku nie osiągnęła żadna polska gwiazda
    3. Gdzie mieszka Joanna Liszowska? Piękny dom gwiazdy „Przyjaciółek” 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość
fot. instagram.com @uniatowski

Gwiazdor serialu M jak Miłość stał się ofiarą niebezpiecznej oszustki.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułEmerytura Katarzyny Dowbor jest „głodowa”? PIERWSZY raz skomentowała!
Następny artykułKasia Nosowska wyśmiewa retusz nowej okładki. ”Czy o takie okładki walczyli nasi pradziadowie?”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.