Fani drżą o dalsze losy małżeństwa z „M jak miłość”. Wygląda na to, że związek Magdy i Andrzeja czeka jeszcze większy przewrót, niż się spodziewano. Czy ciężarna kochanka stanie pomiędzy Budzyńskimi? W nadchodzących odcinkach szykuje się nagły zwrot akcji. 

Poprzedni sezon „M jak miłość” pozostawił fanów z głowami pełnymi pytań. Oczywiście wiele z nich dotyczy małżeństwa Budzyńskich. Magda (Anna Mucha) wciąż nie ma pojęcia o jednorazowym „skoku w bok”, zaś Andrzej (Krystian Wieczorek) nie sądził, że zdrada będzie miała swoje bolesne konsekwencje.

Teraz sytuacja zaognia się. Julia (Marta Chodorowska) otrzyma wyniki testu na ojcostwo. Pomiędzy byłymi kochankami wywiąże się dialog. Jak zareaguje prawnik? Nadchodzące odcinki mogą być rozstrzygające dla uwielbianej pary.

„M jak miłość”: Ciężarna kochanka stanie pomiędzy Budzyńskimi? Fani drżą o dalsze losy pary

W 1662. odcinku „M jak miłość” poznaliśmy szokującą prawdę. Współpracująca z Andrzejem Julia oświadczyła, że prawnik będzie ojcem jej dziecka. Początkowo wziął jej słowa za pewnik, a wiadomość ta wzbudziła niemałe wątpliwości wśród widzów, którzy zastanawiali się, jak to możliwe, że Budzyński zapomniał o swojej bezpłodności.

Ku ich ogromnej uldze, mąż Magdy w końcu zażądał testów DNA, które potwierdzałyby, że to jego dziecko, nie zaś partnera kochanki. Tuż przed zakończeniem sezonu wstrzymaliśmy oddech, kiedy niemogąca już dłużej ukrywać swojego stanu Julia źle się poczuła, a w trudnej sytuacji pomogła jej nieświadoma niczego Magda. Fani byli pewni, że w tym momencie Budzyńska dowie się o zdradzie.

Tak się jednak nie stało, a my musieliśmy musieli czekać całe wakacje na wyjaśnienie sytuacji. Teraz okazuje się, że w 1672. odcinku nareszcie poznamy prawdę na temat ojcostwa Andrzeja. Wynik zmrozi wielu widzów.

– Ja wiedziałam od samego początku, nie miałam żadnych wątpliwości… – padnie z ust byłej kochanki, a Andrzej nie będzie mógł uwierzyć w to, co czyta.

Wygląda na to, że Budzyński jednak nie jest bezpłodny, a dziecko pod sercem współpracowniczki jest jego. Prawniczka podejdzie do informacji z zaskakującym spokojem.

– Nie musisz podejmować żadnych decyzji od razu, pod wpływem emocji… Zresztą za ojca automatycznie zostanie uznany mój mąż. Czeka mnie sprawa o zaprzeczenie ojcostwa, rozwód – oznajmi. – Możesz zaangażować się w życie naszego dziecka albo nie. Nie mam zamiaru do niczego cię zmuszać i jestem gotowa na każdą twoją decyzję. Przecież rozumiem, co to wszystko dla ciebie oznacza…

Czy Andrzej zostawi Magdę dla noszącej jego dziecko Julii? Opowie żonie o zdradzie?

1672. odcinek „M jak miłość” zobaczymy już we wtorek 27 września o godzinie 20.35 w TVP2.

M jak miłość
fot. kadr z serialu „M jak miłość” TVP2

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Śmierć Hanki Mostowiak z „M jak Miłość” mogła wyglądać zupełnie inaczej. „Miała płakać cała Polska”
  2. Nieoficjalnie. Joanna Kurska dołączy do zespołu „Pytania na śniadanie”. Zacznie we wtorek 6 września?
  3. Sanatorium miłości. Piotr Hubert zamieszka z Mariolą, wpadli na nietypowy pomysł. „To będzie test”

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl