M jak Miłość: Tomasz Ciachorowski nadużywa alkoholu? Znany aktor nagrywał imprezę ze znajomymi. Wrzucił nagrania, na których spożywa zdecydowanie za dużo alkoholu. Ledwo trzymał się na nogach! Kompromitacja?

Gwiazdor serialu M jak Miłość pokazał kompromitujące nagrania, na których widać, jak spożywa ogromne ilości alkoholu. Drinki, wino, piwo — chwyta za wszystko, co ma pod ręką! W pewnym momencie zaczyna… podkradać alkohol znajomym. Inny znany aktor: osoba, która przesadziła z alkoholem, nie jest najlepiej postrzegana przez resztę otoczenia! O co chodzi?

M jak Miłość: Tomasz Ciachorowski pijany na Instastories

Na zakrapianej imprezie Tomaszowi Ciachorowskiemu towarzyszy inny znany aktor, Michał Mikołajczak, który na swoim Instagramie również relacjonował, jak bawi się Ciachorowski. To koniec jego kariery? Na szczęście nie! Uspokajamy – zachowanie aktora to tylko kampania społeczna Alkohol. Zawsze odpowiedzialnie. #zTwarzą, której inicjatorem jest Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy.

– Alkohol jest dla ludzi dorosłych. Nie ma nic złego w drinku z przyjaciółmi, ale w każdym winie, piwie, wódce znajduje się ta sama substancja: alkohol etylowy — powiedzieli aktorzy.

Na koniec tłumaczą, że chociaż cała impreza była wyreżyserowana, to takie sytuacje zdarzają się w życiu codziennym. Osoby, które zachowują się, jak Tomasz Ciachorowski na nagraniach nie są najlepiej postrzegane przez otoczenie, dlatego należy uważać na ilość spożywanego alkoholu.

– Naszym przekazem chcemy przede wszystkim dotrzeć do młodych, dlatego zaangażowaliśmy znanych i lubianych aktorów, którym tak jak nam, bliska jest idea odpowiedzialnego spożywania alkoholu — powiedział dla lelum.pl Ryszard Woronowicz, rzecznik prasowy ZPPPS.

Ryszard Woronowicz podkreślił, że wbrew pozorom spożycie alkoholu wśród nastolatków i osób, które właśnie wchodzą w dorosłość, spada, co nas bardzo cieszy! Co więcej, trend ten ma się utrzymywać, między innymi dzięki tego typu kampaniom. Gratulujemy i dziękujemy aktorom!

Alkohol: problem nie tylko wśród mężczyzn

Ofiarami nałogu padają nie tylko mężczyźni, ale też kobiety. Skontaktowaliśmy się z Jolantą Płotkowską, terapeutką uzależnień Oaza Medica, od której dowiedzieliśmy się, że proces zarówno uzależnienia, jak i samego leczenia wygląda u kobiet nieco inaczej. Kobiety trafiające do ośrodka zwykle piją w zaciszu domowym. Są tak zwanymi wysokofunkcjonującymi uzależnionymi, co oznacza, że dobrze radzą sobie w pracy i w życiu codziennym.

– Potrzebują dodatkowego wsparcia, takiego, aby w ramach terapii, która jest prowadzona normalnie, mieć jeszcze spotkania dodatkowe tylko i wyłącznie dla kobiet. Wtedy mogą się podzielić ze sobą swoim doświadczeniem i zaczynamy na takim procesie grupowym tylko dla kobiet pracować — powiedziała terapeutka Jolanta Płotkowska dla lelum.pl.

Jaki jest pierwszy krok, jeśli widzimy, że ktoś nam bliski ma problem z alkoholem? Dobrze jest podjąć próbę rozmowy, ale jeśli osoba z problemem alkoholowym wypiera się go, to zdaniem Jolanty Płotkowskiej najlepszym krokiem jest kontakt z terapeutą.

ZOBACZ ZDJĘCIA TOMASZA CIACHOROWSKIEGO:

M jak miłość
instagram.com/_michal_mikolajczak

Na Instagramie pojawiły się szokujące nagrania Tomasza Ciachorowskiego.

M jak miłość
instagram.com/_michal_mikolajczak

Aktor promuje kampanię zachęcającą do odpowiedzialnego spożywania alkoholu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Robert Janowski skomentował odejście Barbary Kurdej-Szatan z TVP. „Nie dziwię się”
  2. Syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego dostał angaż w hitowym serialu TVP. Kogo zagra?
  3. Roksana Węgiel ponownie musi mierzyć się z negatywnymi komentarzami. Jak gwiazda radzi sobie z hejtem?
  4. Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub! Utrzymywali to w sekrecie kilka miesięcy
  5. Kultowa aktorka znacznie poprawiła swoją urodę. Fani nie kryją zaniepokojenia
Poprzedni artykułStylizacje do pracy 2019. Najmodniejsze zestawy do biura
Następny artykułBartłomiej Misiewicz żąda miliona złotych odszkodowania od Patryka Vegi. Reżyser odpowiada
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.