Smutna wiadomość dla fanów M jak miłość. Już w najbliższy wtorek widzowie będą świadkami dramatycznych scen i śmierci dwójki lubianych bohaterów – Marzenki i Andrzejka. Do wypadku doprowadzi czarny charakter. Odcinek 1618 będzie jednym z najsmutniejszych w historii produkcji TVP.

Związek Andrzeja i Marzenki był zaskoczeniem, jednak ostatecznie okazał się jednym z najcieplejszych wątków w serialu. Niestety, wkrótce para na zawsze zniknie z M jak miłość. Co wydarzy się w najbliższy wtorek?

M jak miłość: śmierć Andrzejka i Marzenki

Jak umrą Andrzejek i Marzenka? Scenarzyści postanowili powtórzyć scenę z wypadkiem samochodowym. Przypomnijmy, że podczas jazdy zginęła także Hanka (Małgorzata Kożuchowska), a podczas ucieczki przed toksycznym Arturem o śmierć na drodze otarła się także serialowa Iza (w tej roli Adriana Kalska).

W 1618 odcinku M jak miłość małżeństwo Lisieckich zostawi ukochaną córeczkę pod opieką Uli i Bartka. Tylko dzięki tej decyzji małej Kalince uda się przeżyć. Tuż po kolacji Marzenka i Andrzej wsiądą do auta i wyruszą w drogę.

Będziemy bladym świtem – powie Marzenka nie mając pojęcia, że po raz ostatni widzi córeczkę.

W środku nocy napłyną tragiczne wieści o Lisieckich. Policja poinformuje, że sprawca zdarzenia zbiegł z miejsca wypadku. Do tragedii doprowadzi nieodpowiedzialny i pijany Jaszewski, ojciec nastoletniego Dawida.

M jak miłość odcinek 1618. Co się wydarzy?

Tuż przed śmiercią Andrzejek wyzna miłość ukochanej żonie.

Uważaj, jakoś dziwnie facet jedzie – zdąży powiedzieć Lisiecka.

Tymczasem Ula zacznie się martwić brakiem telefonu od bliskich. Nagle w pokoju obok rozlegnie się płacz dziecka. Wkrótce do drzwi zapuka policja.

Zginęli na miejscu. Oboje – powie funkcjonariuszka.

Czy brat i szwagierka Andrzeja zajmą się pociechą sympatycznego siłacza? Nie jest tajemnicą, że Bartek i Ula marzą o własnym dziecku, jednak ich starania nie przynoszą efektów.

Zobacz zdjęcia:

We wtorek widzowie ostatni raz zobaczą lubiane małżeństwo.

Andrzejek i Marzenka od lat byli jedną z najbardziej lubianych par w M jak miłość.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl