Yazemeenah Rossi to kobieta, która od dłuższego czasu podbija media społecznościowe. Ma 65 lat i dzięki swojej wyjątkowej sylwetce została okrzyknięta najpiękniejszą babcią świata. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 317 tys. osób, a liczba ta stale wzrasta.

Patrząc na zdjęcia 66-latki nie da się bezpośrednio stwierdzić, że ma właśnie tyle lat. Swoją karierę zawodową rozpoczęła ponad 30 lat temu i w dalszym ciągu odnosi niemałe sukcesy w branży.

65-letnia kobieta została okrzyknięta najpiękniejszą babcią świata

Młody wygląd, idealna cera, a przede wszystkim wyjątkowa figura są tym, co pozwoliło okrzyknąć 65-letnią Yazemeenah Rossi tytułem najpiękniejszej babci na świecie. Pod umieszczanymi przez nią zdjęciami na Instagramie głowę traci dla niej tysiące mężczyzn z całego świata.

Zazwyczaj kariera modelki rozpoczyna się już w młodych latach, jednak w przypadku Rossi stało się inaczej. Kobieta po raz pierwszy pojawiła się na wybiegu w wieku 30 lat. Od tamtego momentu regularnie pojawia się na okładkach magazynów i stanowi inspirację dla niejednej kobiety.

Mimo że modeling jest zdominowany przede wszystkim przez młodych, to uważam, że znajdzie się też miejsce dla kogoś takiego jak ja. Dojrzałe, zadbane kobiety także są piękne! – napisała na Instagramie Yazemeenah Rossi.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jednak co najważniejsze, modelka twierdzi, że nigdy w życiu nie decydowała się na żadne operacje plastyczne, a młody wygląd zawdzięcza jedynie odpowiedniemu żywieniu oraz regularnej i naturalnej pielęgnacji. Niejedna kobieta zazdrości 65-latce tak wspaniałej figury:

Używam dużo olejku na moją skórę. Na włosy nakładam olej rzepakowy. Raz w tygodniu szoruję skórę oliwą z oliwek i cukrem, a do tego codziennie jem awokado i organiczne mięso i ryby. Nie robię nic ponadto. Jednak uważam, że bardzo ważne jest to, żeby być ze sobą szczęśliwym w każdym wieku – napisała jakiś czas temu na prośbę internautów modelka.

Kim jest Yazemeenah Rossi?

Yazemeenah Rossi jest pochodzącą z Korsyki we Francji 65-letnią modelką i aktorką. Jakiś czas temu wypowiedziała się na temat swoich siwych włosów. Co ciekawe, modelka zaczęła siwieć już w wieku 11 lat, jednak nigdy nie miała z tym problemu:

Kochałam i kocham swoje siwe włosy. Rzeczywiście ten proces siwienia zaczął się bardzo wcześnie, w wieku 11 lat, ale nigdy nie miałam z tym problemu. Jestem jaka jestem – mówiła 65-latka.

Dodała także, że nigdy nie będzie miała zamiaru się farbować. Akceptuje siebie taką jaką jest, oraz przyjmuje różne typy urody. Nic dziwnego, że zachwyca swoją naturalnością.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @yazemeenah

Yazemeenah Rossi została okrzyknięta najpiękniejszą babcią świata.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @yazemeenah

Kobieta ma 65 lat i zachwyca internautów swoją sylwetką.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @yazemeenah

Niejeden mężczyzna pod zamieszczanymi przez nią zdjęciami traci dla niej głowę.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl