Maciej jest młody, przystojny, dobrze zarabia i ma powodzenie wśród kobiet. Niedawno zaczął spotykać się z dziewczyną, która nie miała tyle szczęścia – pracuje na dwa etaty i od zawsze ma problemy finansowe. – Jestem bogaty i spotykam się z biedną dziewczyną. Za parę butów robi takie rzeczy, że sobie nie wyobrażacie, pisze mężczyzna.

Młody chłopak miał na tyle szczęścia w życiu, że nigdy nie miał problemów z pieniędzmi. Pracuje na wysokim stanowisku kierowniczym i zarabia krocie. Ostatnio zaczął się jednak spotykać z Magdą, która ma wręcz odwrotną sytuację – na swoje utrzymanie musi pracować w dwóch miejscach. Mimo to od razu przypadli sobie do gustu – jednak Maciej mimo wielu swoich zalet, wcale nie jest idealnym partnerem.

Maciej spotyka się z biedną dziewczyną

Wyznanie chłopaka opublikowane na jednej z facebookowych grup wywołało ogromne poruszenie. Dlaczego? Wszystko przez to, że sam przyznał, że wykorzystuje swoją nową partnerkę.

– Zarabiam mnóstwo hajsu, mam ogromne mieszkanie, jeżdżę drogim Mercedesem i dbam o siebie, dziewczyny same do mnie lgną. Jakiś czas temu poznałem Magdę, z którą spotykam się jakoś od miesiąca. To, co ta laska robi za pieniądze jest niesamowite – zaczyna Maciej.

Wyznaje, że jego nowa partnerka, nigdy nie miała zbyt wiele pieniędzy. Poznali się w klubie, później spotkali się kilka razy i ich związek przeszedł na kolejny poziom. Jednak ich uczucie nie jest napędzane jedynie zauroczeniem.

– Magda jest biedną dziewczyną, w życiu nie miała lekko. Ja mam pieniądze, chętnie je na nią wydaję. Nie ma jednak nic za darmo. Za parę butów robi takie rzeczy, że sobie nie wyobrażacie – pisze chłopak.

Wykorzystywanie partnerki

Dalej chłopak opisuje, czego wymaga od dziewczyny w zamian za wyjście na zakupy, nowe buty, biżuterię. Magda ma być na każde skinienie Macieja, który ochoczo wykorzystuje swoją siłę.

– Magda pracuje na dwa etaty, ale wcale nie musi, ja chętnie dzielę się pieniędzmi. Za nowe kolczyki albo wyjazd za miasto musi jednak zapłacić – zazwyczaj oczywiście w łóżku. Haczyk w tym, że musi być na każde moje zawołanie. Zawsze się słucha – nieważne, o której godzinie po nią podjadę, ma się stawić. Wyciągam ją z pracy czy z domu w środku nocy, raz zabrałem ją z rodzinnej kolacji. Nie obchodzi mnie, co akurat robi – jest niesamowita w łóżku i jak chce coś w zamian, to musi się ze mną przespać. A robi takie rzeczy, że byście nie uwierzyli – pisze.

Dziewczyny czytające wypowiedź Macieja są obrzydzone. Sugerują mu, że ma problemy z rozdwojeniem osobowości, skoro uważa, że jest taki hojny, ale w zamian wymaga chodzenia ze sobą do łóżka i wyśmiewają, że musi płacić dziewczynie za to, żeby chciała z nim sypiać. On jednak nie musi się przejmować – i on i Magda jak na razie są z tego układu zadowoleni.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

maciej
pexels.com Yasin Gündogdu

Maciej wspiera finansowo swoją partnerkę. Nie ma jednak nic za darmo.

maciej
pexels.com

Mężczyzna wymaga od Magdy, by była na każde jego skinienie – w zamian oferuje jej nowe buty, biżuterię, czy wyjazdy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko
  2. Ile zarabia Jolanta Kwaśniewska? Pierwsza Dama nie może narzekać na zarobki
  3. Ojciec wszedł do pokoju swojej nastoletniej córki. Dziewczyna nie mogła uwierzyć, co na siebie założył
  4. Pies panikował, gdy jego pani wyszła z domu. Z pomocą przyszedł mu jego koci brat
  5. Joanna Górska opowiada o walce z rakiem w polskich szpitalach. „Tam jest jak na taśmie”
Poprzedni artykułPtak miał zdeformowane nóżki i nie mógł chodzić. Wolontariusze wpadli na genialny pomysł
Następny artykułJak się ubrać do Dubaju? Niezbędne porady, które warto znać
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.