Maciej Dowbor spędza miło życie z Joanną Koroniewską. Para wprowadzała się niedawno do nowego domu, gdzie ich niedalekim sąsiadem jest również Piotr Gąsowski, ich stary przyjaciel. Jakież było zdziwienie prezentera, kiedy zobaczył, że jego żona i Gąsowski znaleźli się na okładce jednego z brukowców. 

Dowbor zdębiał, ale potem szybko otrzeźwiał i napisał długi post, w którym skomentował sytuację.

Maciej Dowbor nie wytrzymał. Wszystko przez plotki o romansie

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska tworzą zgrane małżeństwo. Oboje chętnie udzielają się w mediach społecznościowych i przy wszystkich cieszą swoim szczęściem. 

Ostatnio wprowadzili się do nowego domu, który wciąż remontują. W ich okolicy mieszka również Piotr Gąsowski, ich wieloletni przyjaciel. 

Okazało się jednak, że niektóre media postanowiły rozpuścić niepokojącą plotkę o romansie Koroniewskiej z Gąsowskim. Jak twierdzili dziennikarze „Rewii”, aktorzy mieli rozmawiać między sobą zupełnie jak małżonkowie. 

Zarówno okładka, jak i treść wypisana w czasopiśmie nie spodobała się Maciejowi Dowborowi, który dobitnie skomentował całą sprawę na swoim Instagramie. 

– No właśnie… Co ich łączy??? ???????? Szok… Tragedia… Niedowierzanie…!!! ???????? Ja czułem, że coś się święci… Te wspólne wkręcanie mnie, robienie ze mnie idioty. Telefony… wieczorne pogaduszki… ????‍♂️???? Ale, że tak pod moim nosem?! Jak możecie!! – ironizował. 

– Aśka – z tym dziadem??? Przecież on mógłby być Twoim ojcem… a nawet dziadkiem. ???? Że ja wcześniej nie zauważyłem tych drobnych sygnałów… Przecież to @joannakoroniewska zawsze nalegała, żeby na Domówkach łączyć się z @piotr.gasowski.official – a ja głupi się na to zgadzałem… chociaż niechętnie. ???????? Przypadek?! Nie sądzę – dodał. 

– Zwróćcie uwagę na podtytuł – „tak rozmawiają tylko mąż z żoną!” ???????? Muszę im wymyślić jakaś karę!! Macie pomysły?? – podsumował całe zdarzenie. 

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska prowadzą nowy program

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska prowadzą ponadto nowy program w RMF FM. „Domówka u Dowborów” zbiera jak na razie wiele pozytywnych opinii. 

Czy podobne plotki zagoszczą jeszcze w innych pismach? Dowborowie są spokojni. Mieszkają razem, pracują razem i cieszę się sobą, a to jest podstawa świetnego związku.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [se.pl]

Poprzedni artykułNowy program TVP „Kobieta w biznesie” poprowadzi Agata Konarska. Aktualnie kończą się prace scenariuszowe
Następny artykułWycofane zostały partie pieczywa chrupkiego. Wiele kobiet na diecie miało je w domach