Maciej Dowbor po raz kolejny postanowił zrobić psikusa swojej ukochanej. Tym razem jednak bardziej można nazwać to uroczą niespodzianką niż zabawnym żartem. Co ciekawe, w całym procesie pomagał mu programowy kolega — Piotr Gąsowski.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przez wielu uważani są za najlepiej dobrane małżeństwo w polskim show-biznesie. Para wielokrotnie udowodniła, że ma do siebie dystans i cały czas świetnie się ze sobą bawi, robiąc sobie nawzajem drobne dowcipy lub nagrywając razem filmiki na social media.

Ostatnim razem prezenter nabrał swoją żonę i kiedy ta chciała skosztować pizzy, poprosił ją o podzielenie się jedzeniem. Mężczyzna miał wziąć zaledwie małego gryza, ale skończyło się na tym, że aktorka została z samą końcówką kawałka. Tym razem jednak dziennikarz włożył w cały dowcip dużo więcej zaangażowania i dokładnie wszystko zaplanował.

Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski zrobili niespodziankę Joannie Koroniewskiej

Na swoim profilu na Instagramie prezenter opisał, jak wyglądały przygotowania do niespodzianki, a także pokazał krok po kroku, jak wspólnie z wiernym towarzyszem — Piotrem Gąsowskim, realizował swój plan. Mężczyźni postanowili kupić bilety na lot do Hiszpanii i zaskoczyć aktorkę swoją niespodziewaną obecnością. Joanna Koroniewska była przekonana, że jej mąż cały czas przebywa w pracy w Warszawie.

Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski kupili bilety dopiero godzinę przed odlotem i z tego powodu o mało włos spóźniliby się na swój samolot. Jak napisał na Instagramie mąż Joanny Koroniewskiej, ten pomysł był autorstwa jego programowego partnera. Na nagraniu możemy zobaczyć, jak panowie jedzą razem pizzę, niosą ogromną białą torbę, w której znajdują się zasłony aktorki oraz wygłupiają się na lotnisku.

Na końcu syn Katarzyny Dowbor postanowił zaskoczyć swoją żonę i zakraść się do jej sypialni. Aktorka nie kryła zaskoczenia i nie hamowała krzyku, kiedy niespodziewanie ujrzała swojego męża.

Joanna Koroniewska zrobiła dowcip ukochanemu?

Wydawać by się mogło, że na tym powinna zakończyć się ta historia, ale okazało się, że ma ona jeszcze drugie dno. Na końcu filmiku widzimy małżeństwo rozmawiające na temat udanej niespodzianki. W pewnym momencie Joanna Koroniewska wyznała, że ona również zażartowała z ukochanego. Aktorka zdradziła, że koleżanka poleciła jej pewną aplikację, która pozwala sprawdzić, gdzie znajduje się obecnie dana osoba, a gwiazda postanowiła przetestować ją na mężu, będąc pewna, że ten jest obecnie w Warszawie.

Joanna Koroniewska nie kryła radości i zdziwienia, kiedy zobaczyła, że jej ukochany przemieszcza się w kierunku Malagi. Na końcu filmiku zaczęła skakać ze szczęścia i wyznawać miłość Maciejowi Dowborowi. Nie da się ukryć, że taka niespodzianka naprawdę robi wrażenie!

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Polsat SuperHit Festiwal 2022. Maciej Dowbor powiedział, że w sprawie Dody „nastąpiły pewne komplikacje”
  2. „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w PnŚ
  3. „Płakałem jak bóbr”. Olek Sikora zakończył pracę na planie programu „Czas na przebój”

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.