Maciej Dowbor często wraz z żoną dzieli się ich prywatnymi przygodami. Ostatnio prezenter pokazał jakiego psikusa jej spłatał przy posiłku. Joanna Koroniewska nie była w stanie wydobyć z siebie słowa.

Prezenter telewizyjny od wielu lat współpracuje ze stacją Polsat przy tworzeniu rozrywkowego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Formuła show często wymaga od niego zabawowego komentarza i rozbawiającego zachowania. Okazuje się, że Maciej Dowbor przejawia taki charakter również prywatnie.

Maciej Dowbor postanowił zrobić kawał żonie

Gwiazdor Polsatu od ośmiu lat żyje w szczęśliwym małżeństwie z aktorką, Joanną Koroniewską. Para chętnie publikuje w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia i filmiki, na których w prześmiewczy sposób opisują swoją rzeczywistość.

Ostatnio Maciej Dowbor postanowił zrobić psikusa swojej wybrance, która właśnie zasiadała do posiłku. Gdy na talerzu kobiety pojawił się kawałek pizzy, stawka zrobiła się naprawdę wysoka.

Prezenter, aby nie wzbudzać podejrzeń, zapytał żony, czy może ugryźć kawałek jej posiłku. Joanna Koroniewska zgodziła się, jednak nie mogła przewidzieć tego co stało się potem. Maciej Dowbor wziął solidnego gryza, pozostawiając żonie jedynie końcówkę ciasta pizzy. Następnie odszedł, jak gdyby nigdy nic, a wybranka została z zaskoczoną miną.

Aktorka udostępniła wideo w mediach społecznościowych, podkreślając, że zachowanie męża pozwala jej pilnować narzuconej diety.

Maciej Dowbor szykuje się na kolejny sezon popularnego programu

Wielkimi krokami zbliża się już siedemnasta edycja uwielbianego show Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Produkcja przedstawiła już pełną listę uczestników, a wśród nich takie znane gwiazdy jak m.in.: Ewa Błachnio, Kuba Zdrójkowski, Kasia Wilk czy Katarzyna Ucherska.

Przez długi czas zagadką był pełen skład gwiazdorskiego jury. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie grona oceniających, które wprawiło internautów w zaskoczenie.

Stałym elementem pozostaje jednak Maciej Dowbor w roli prowadzącego. Na scenie partnerować mu będzie Piotr Gąsowski. Panowie utrzymują przyjacielskie relacje również poza studiem nagrań.

Maciej Dowbor
fot.instagram.com/joannakoroniewska/
Maciej Dowbor
fot.instagram.com/joannakoroniewska/
Maciej Dowbor
fot.instagram.com/joannakoroniewska/

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Doda wylądowała w wannie Macieja Dowbora, jest nagranie. Prezenter musiał się tłumaczyć
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić