Podczas wczorajszego odcinka „Tańca z Gwiazdami” na widowni znaleźli się specjalni goście. Jednym z nich był Maciej Dowbor, który został po nagraniu wprost zapytany o to, czy chciałby kiedyś wziąć udział w show. Jego odpowiedź była bardzo stanowcza. 

Gdy reporterka „Świata Gwiazd” zadała mu to pytanie, mogła po chwili czuć się speszona, bo prezenter wręcz oburzył się, że musi się do niego ustosunkować. Według niego nie ma o czym rozmawiać.

Czy Maciej Dowbor wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”?

– Ja? Czy Pani zwariowała? tak zareagował na wspomniane wyżej pytanie Maciej Dowbor.

Prezenter wypowiedział te słowa w dosyć ironicznym tonie, by było jasne, że tak naprawdę nie jest na reporterkę zły. Chciał jednak w ten sposób dać do zrozumienia, że on sam kompletnie nie widzi siebie w „Tańcu z Gwiazdami”. Otwarcie powiedział, że się do tego nie nadaje i nie chciałby być na miejscu uczestników, którzy na pewno mierzą się z ogromnym stresem.

– Zdecydowanie wolę prowadzić programy, niż być uczestnikiem — skwitował prezenter.

Później wyjaśnił, że występy sprawiałyby mu problem, bo peszyłby się, tańcząc publicznie przed telewidzami z obcą kobietą, a nie swoją żoną. Mówiąc to, Dowbor znów wykazał się aktorskim sznytem, bo zrobił taką minę, jakby bardzo nie chciał podpaść swojej ukochanej, Joannie Koroniewskiej, która też była w tym czasie w studio „Tańca z Gwiazdami”.

Maciej Dowbor o spięciu z Piotrem Gąsowskim

Jak wyjaśnił Maciej Dowbor, taniec jest dla niego na tyle drażliwym tematem, że doprowadza nawet do pewnych spięć. Prezenter wyjawił, że nieco posprzeczał się ze swoim przyjacielem, Piotrem Gąsowskim w tej sprawie.

Obaj prowadzą bowiem inne show Polsatu, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W ramach tego programu sami czasem przebierają się za gwiazdy. Dowbor wyjawił, że gdy pojawił się pomysł tańczenia na jednym z występów, za którym optował właśnie Gąsowski, doszło do konkretniejszej wymiany zdań, bo on sam bardzo nie chciał tego robić.

Zobacz zdjęcie:

Maciej Dowbor
instagram.com/maciej_dowbor
Maciej Dowbor
youtube.com/SwiatGwiazd
Maciej Dowbor
youtube.com/SwiatGwiazd
Maciej Dowbor
youtube.com/SwiatGwiazd

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Koszmar Macieja Dowbora, gwiazdor ma fatalną passę. Jego luksusowe BMW zostało zalane, reakcja żony powala na kolana
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl