Kolejne gwiazdy wypowiadają się w temacie ostatniej afery wokół rozstania Hakiela i Cichopek. Nieoczekiwanie głos w sprawie zabrał Maciej Dowbor, który osobiście poznał zarówno byłych partnerów, jak i Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz w zaskakujący sposób skomentował ostatnie wydarzenia.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska to przykład pary, która bez zawahania dzieli się swoim życiem z fanami. Prawdziwym hitem są krótkie nagrania i zdjęcia, na których z dystansem i poczuciem humoru obrazują codzienność w małżeństwie, a ich osobisty program na Instagramie cieszy się nieustannym zainteresowaniem.

Popularność wydaje się wcale im nie przeszkadzać. Co więcej, oboje sprawiają wrażenie, jakby ich relacja wręcz rozkwitała dzięki kamerom. Jeszcze do niedawna to samo mogliśmy powiedzieć o Katarzynie Cichopek i Marcinie Hakielu. Okazuje się, że mąż Koroniewskiej osobiście zna byłych partnerów, a także Macieja Kurzajewskiego.

Maciej Dowbor zabrał głos w sprawie afery z Cichopek i Hakielem. Padły mocne słowa

Maciej Dowbor już od dawna związany jest ze światem mediów, a zanim przeszedł do Polsatu, pracował w TVP, gdzie współprowadził m.in. „Pytanie na śniadanie”. Nie dziwi więc fakt, że dziennikarz ma szerokie kontakty w show-biznesie, a w gronie jego znajomych znaleźli się także Kasia Cichopek, Marcin Hakiel i Maciej Kurzajewski, czyli trzy sławy wmieszane w głośną aferę z rozwodem w tle.

Reporterce „Jastrząb Post” udało się porozmawiać z mężem Joanny, który ujawnił, że cała sytuacja z nagraniem rzekomo prywatnej rozmowy prezenterów jest dla niego absolutnie nie do przyjęcia.

– Znam i Maćka wiele lat i Kasię znam i znam jej również męża. Nie wiem, czego dotyczyły te rozmowy, rozumiem, że to nie było nic przyjemnego i nic, co powinno znaleźć światło dzienne. Uważam, że to jest skandaliczne, że są tego typu historie, bo te rozmowy miały być rozmowami prywatnymi, nie widzę powodu, dla którego miałyby być upubliczniane – mówił.

Maciej Dowbor kilkukrotnie podkreślił, że rozstanie jest prywatną sprawą pomiędzy dwojgiem dorosłych ludzi i nie zamierza poddawać go ocenie, ani w żaden sposób komentować. Zaznaczył jedynie, że najważniejsze, aby na całej sytuacji nie ucierpiały dzieci. Nie żałował za to mocnych słów na temat „afery podsłuchowej”.

Prezenter oświadczył, że nie ma nic przeciwko, aby podłsuch służył udowadnianiu i kierowaniu na drogę sądową afer związanych z polityką i sprawami publicznymi, jednak zupełnie inaczej sprawa wygląda w przypadku prywatnych spraw.

– Na pewno uważam, że to nie jest smaczne i nie powinny te sprawy wychodzić poza krąg osób zainteresowanych.

Zgadzacie się?

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marcin Hakiel ujawnia, co jest na nagraniach z Cichopek i Kurzajewskim. Jest zdruzgotany
  2. Ma dopiero 17 lat, już podjęła życiową decyzję. Wiadomo, z jakim wykształceniem skończy Roksana Węgiel
  3. Do sieci trafiły zdjęcia z domu Macieja Kurzajewskiego

Źródło: Jastrząb Post

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl