Maciej Kurzajewski nie ma wielu powodów do radości. Znany i lubiany prezenter TVP po 23 latach małżeństwa rozwodzi się z Pauliną Smaszcz-Kurzajewską, a to nie koniec jego powodów do zmartwień. Dziennikarz stracił również pracę. Z anteny właśnie spadł program, który prowadził. 

Zła passa dziennikarza trwa. Po 23 latach małżeństwa Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska zdecydowali się rozwieść. Para o rozstaniu myślała już od dłuższego czasu, jednak dopiero teraz zdecydowali się dopełnić formalności rozwodowych. Jakby tego było mało, prezenter stracił pracę w popularnym programie.

Maciej Kurzajewski stracił pracę

Maciej Kurzajewski od lat jest jednym z bardziej lubianych prezenterów TVP. Nie może narzekać na brak propozycji, z których zawsze chętnie korzystał, angażując się tym samym w kolejne projekty. Niestety, wszystko wskazuje na to, że świetna passa zawodowa dziennikarza nieco przystopuje, a to za sprawą programu, który do tej pory prowadził. Ten właśnie spada z anteny.

Maciej Kurzajewski
instagram.com/maciejkurzajewski

Maciej Kurzajewski był prowadzącym programu The Wall. Wygraj marzenia. Niestety, program nie będzie kontynuowany, a co za tym idzie, Kurzajewski straci pracę. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl najnowszą edycję oglądało średnio około 670 tysięcy widzów, czyli aż o 579 tysięcy mniej niż poprzednią. Właśnie znaczny, bo prawie o połowę, spadek widowni sprawił, że szefostwo TVP zdecydowało się usunąć show z ramówki. 

Maciej Kurzajewski
instagram.com/maciejkurzajewski

Maciej Kurzajewski: rozwód

Utrata pracy to nie jedyne zmartwienie, jakie ma na głowie obecnie prezenter. Kilka dni temu w mediach gruchnęła informacja o rozpadzie jego 23-letniego małżeństwa z Pauliną Smaszcz-Kurzajewską. Dziennikarska para z TVP po 23 latach zdecydowała się rozwieść. Po wielu próbach ratowania związku ci uznali, że rozwód będzie najlepszym rozwiązaniem. O szczegółach ich rozstania opowiedział ich znajomy na łamach dwutygodnika Party

– Drogi Pauliny i Maćka rozeszły się, ale wciąż pozostają w dobrych relacjach. Uzgodnili, że rozwodzą się za porozumieniem stron, dogadali się też w sprawie podziału majątku i opieki nad młodszym synem, więc rozwód powinien być orzeczony już na pierwszej rozprawie – powiedział Party znajomy Kurzajewskich. 

Na szczęście para rozstaje się w zgodzie, a Maciej Kurzajewski może teraz sprawdzić się w roli gospodarza programu Czar par, który prowadzi wraz z Izabellą Krzan

Maciej Kurzajewski
instagram.com/maciejkurzajewski

ZOBACZ TEŻ:

  1. Podwyżki emerytur, to przeszłość. Teraz seniorzy muszą zacisnąć pasa
  2. Uwielbiany piosenkarz stracił ukochaną żonę. Wszystko przez wpływ sekty
  3. Czy koty wyczuwają choroby? Wszystko, co trzeba wiedzieć
  4. Gwiazda TVP przez dwa lata ukrywała rozstanie z mężem. Informacje dopiero teraz wyszły na jaw
  5. Pitbull zapłodnił husky. Szczeniaki wyglądają jak 8 cud świata, spektakularne zwierzaki
  6. 28 kapitalnych zdjęć szczeniaków, każdy mieszaniec. Krzyżówka dalmatyńczyka i jamnika to nie fotomontaż, niesamowite
Poprzedni artykułZnaki zodiaku i ich największe zalety. Dzięki nim zjednają sobie każdego
Następny artykułJak malować usta? Proste triki na perfekcyjny makijaż
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.