Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maciej Kurzajewski przyznał się, co robi każdego ranka. Małgorzata Tomaszewska wybuchła śmiechem
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.05.2022 15:43

Maciej Kurzajewski przyznał się, co robi każdego ranka. Małgorzata Tomaszewska wybuchła śmiechem

Małgorzata Tomaszewska Maciej Kurzajewski
kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Maciej Kurzajewski zaskoczył wszystkich wyznaniem, na temat tego, co robi każdego ranka. Słowa dziennikarza zostały skomentowane przez kolegów z planu „Pytania na śniadanie”. Małgorzata Tomaszewska nie mogła powstrzymać śmiechu.

Gwiazdor otworzył się niedawno na temat swojej kondycji i ćwiczeń fizycznych, jakie wykonuje. Zdradził swój sposób, dzięki któremu codziennie znajduje czas na aktywność fizyczną.

Małgorzata Tomaszewska żartuje ze słów Macieja Kurzajewskiego

Dziennikarz jest obecnie jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Razem z Katarzyną Cichopek tworzy on jeden z najbardziej uwielbianych przez widzów duetów prowadzących show „Pytanie na śniadanie”. W ostatnim odcinku programu prezenter wypowiedział się na temat podejmowanej przez niego aktywności fizycznej.

Rozmawiająca z nim Marta Surnik nie mogła wyjść z podziwu, jakim sposobem Maciej Kurzajewski jest w stanie znaleźć czas na codzienny trening. Prezenter zdradził, że jest to bardzo proste. Klucz do sukcesu tkwi w tym, aby zawsze wstawać godzinę wcześniej.

Fragment z wypowiedzią dziennikarza został wyemitowany w dzisiejszym wydaniu śniadaniówki w ramach segmentu „Czerwony dywan”. Do słów kolegi z programu odniósł się inny duet prowadzących show — Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Prezenterka nie mogła powstrzymać śmiechu.

-Widzisz Olek, wystarczy wstać godzinę wcześniej — zażartowała gwiazda w programie „Pytanie na śniadanie”.

-Że też wcześniej na to nie wpadłem — odpowiedział jej Aleksander Sikora.

Po tych słowach prowadzący show podziękowali Maciejowi Kurzajewskiego za niezawodną radę i wspólnie śmiali się z jego rozwiązania.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą”