Media obiegło zaskakujące nagranie. Kasia Cichopek nie mogła powstrzymać emocji, kiedy Maciej Kurzajewski ukradkiem wszedł do pokoju, trzymając gigantyczny bukiet. Postanowiła uwiecznić ten niezwykły, radosny moment.

W ostatnim czasie do mediów trafia coraz więcej informacji, związanych z najgłośniejszym rozwodem ostatnich miesięcy. Klamka właściwe zapadła, byli partnerzy oczekują na pierwszą rozprawę, a w sieci nie pozostało już zbyt wiele osób, które wciąż mają nadzieję na ponowne zejście się gwiazd.

Aktorkę po krótkich przerwach znów możemy oglądać w „Pytaniu na śniadanie”, zaś towarzyszy jej Maciej Kurzajewski. Po głośnym wywiadzie, którego udzielił w „Mieście kobiet” Marcin Hakiel, na ekranowych partnerów padły mocne podejrzenia, w Internecie sugerowano, że to właśnie romans z prezenterem zakończył małżeństwo gwiazd.

Maciej Kurzajewski wszedł do pokoju z bukietem. Cichopek nie mogła pohamować emocji

Internet szybko podzielił się na tych, którzy krytykowali postawę aktorki oraz tych, którzy uznali, że ekranowy duet z „PnŚ” doskonale do siebie pasuje. Tak czy siak, opinie te polegały jedynie na domysłach i spekulacjach. Prawdą jest jednak, że antenowi partnerzy uzupełniają się na ekranie i przez ostatnie lata zyskali grono swoich fanów.

Teraz zaś media obiegło zdumiewające nagranie z ich udziałem. Podekscytowana Kasia Cichopek zamieściła na Instastory wyjątkową relację, prosto z planu. Okazało się, że cała ekipa postanowiła złożyć niespodziewane życzenia koleżance z pracy.

Mogliśmy zobaczyć, jak Maciej Kurzajewski zakrada się do drzwi z gigantycznym naręczem majowych kwiatów – białych i fioletowych bzów, które następnie wręczył zaskoczonej kobiecie. Za kulisami zabrzmiało głośne, radosne „Sto lat”, a wzruszona świętująca wpadła w ramiona prezentera.

Maciej Kurzajewski
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Maciej Kurzajewski
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Maciej Kurzajewski
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Maciej Kurzajewski
fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel wziął się za siebie i przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcie bez koszulki
  2. Małgorzacie Opczowskiej puściły nerwy, gdy wyjrzała przez okno. Nikt nie spodziewał się takiej wściekłości
  3. Niepokojące wieści o Marcinie Hakielu. Rezygnuje z wielkich pieniędzy?

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl