Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska przeżyli tragedię. Małżeństwo pogrążone jest w żałobie – utrata bliskiej osoby bardzo nimi wstrząsnęła. Prosimy o modlitwę – mówią.

Dziennikarska para od lat trzyma się razem, teraz wspólnie przeżywają wyjątkowo ciężkie chwile. Zarówno Maciej Kurzajewski, jak i jego żona są osobami bardzo rodzinnymi. Śmierć ukochanego ojca dziennikarza mocno poruszyła oboje z nich. Małżeństwo pogrążone jest w żałobie.

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska w żałobie

Małżeństwem są od 1996 roku. Oboje bardzo rodzinni, zawsze dbali o to, by być blisko najbliższych i w razie potrzeby móc im pomóc. Choć oboje dość wcześnie wyprowadzili się z rodzinnych domów, z rodzicami byli niezwykle zżyci. Ojciec dziennikarza TVP, Czesław Kazimierz Kurzajewski odszedł 12 maja po długiej walce z chorobą. Miał 75 lat.

Śmierć ojca dziennikarza bardzo uderzyła zarówno jego, jak i Paulinę Smaszcz-Kurzajewską.

– Zawsze mnie wspierał i wierzył we mnie. Kibicował przy doktoracie, pytał, kiedy byłam smutna, śmiał się z moich wygłupów i kochał szalenie Franka i Julka. To był wspaniały, mądry mężczyzna – wspomina swojego teścia dziennikarka.

Maciej Kurzajewski: rodzina jest najważniejsza

Wraz z żoną dziennikarz stworzył prawdziwy wielopokoleniowy dom. Pod Warszawą znaleźli idealne lokum, by pomieścić całą rodzinę. Zaproponowali teściom, by się o nich wprowadzili – w ten sposób zawsze byli blisko i mogli pomóc w razie potrzeby.

Śmierć ukochanego ojca dziennikarza niedawno zasmuciła całą rodzinę. Małżeństwo przeżywa teraz ciężkie chwile. Maciej Kurzajewski nie kryje, że był z ojcem bardzo mocno związany. O jego śmierci poinformował za pomocą wzruszającego wpisu na Facebooku.

– Dziś rano, po długiej, ciężkiej i wyczerpującej siły witalne chorobie, w wieku 75 lat odszedł mój Tata Czesław Kazimierz Kurzajewski. Msza żałobna odbędzie się w Parafii Świętego Hieronima Stara Miłosna w poniedziałek 13.05.2019 o godzinie 15:00. Dziękuję za wsparcie w chorobie i proszę o modlitwę. Spoczywaj w pokoju, Tato.

To smutny czas dla rodziny Kurzajewskiego. Składamy kondolencje i szczere wyrazy współczucia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram.com/maciejkurzajewski

Maciej Kurzajewski jest bardzo rodzinną osobą.

instagram.com/maciejkurzajewski

Na jego instagramie możemy znaleźć mnóstwo zdjęć z ukochanymi najbliższymi.

tvp: maciej kurzajewski
instagram.com @maciejkurzajewski

Dziennikarz TVP jest obecnie pogrążony w żałobie. Niespełna 2 tygodnie temu zmarł jego ojciec.

maciej kurzajewski
instagram.com/paulinasmaszczkurzajewska

Żona dziennikarza również bardzo przeżywa odejście teścia.

maciej kurzajewski
instagram.com/maciejkurzajewski

Pogrążona w żałobie rodzina prosi o modlitwy. Składamy kondolencje i wyrazy współczucia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak Anna Komorowska wyglądała w młodości? Pierwsza Dama na starych zdjęciach
  2. Agata Duda znów zachwyciła. Jej nogi do nieba i stylowa sukienka rozbiły BANK!
  3. Metamorfoza Joanny Liszowskiej robi wrażenie. „Najpiękniejsza kobieta w Polsce”
  4. Michał Piróg porównuje PiS do Hitlera. „On też nienawidził Żydów i homoseksualistów”
  5. Irena Santor w wieku 16 lat została sierotą. „Ta tęsknota za rodziną pozostała we mnie do dziś”

źródło: pomponik.pl

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.