Maciej Maleńczuk całkiem niedawno był gościem programu Kuby Wojewódzkiego, w którym opowiadał o swoich miłosnych podbojach. Muzyk opowiedział także o doświadczeniu, jakie nabył w kontaktach z kobietami. Stwierdził, że kobiety po osiągnięciu granicy pewnego wieku stają się nieznośne – Mija 26 i staje się z niej nieznośna baba. 

Wiele z nas śpiewało takie hity, jak Tango libido, czy Ostatnia nocka. Maciej Maleńczuk od zawsze robił wrażenie na kobietach, jednak nie każda znała jego historie miłosne. W trakcie programu Kuby Wojewódzkiego opowiedział o swoich doświadczeniach z kobietami.

Maciej Maleńczuk o kobietach

Wokalista rockowego zespołu Pudelsi Maciej Maleńczuk całkiem niedawno był gościem programu Kuby Wojewódzkiego, u którego opowiadał o swoich przygodach seksualnych i kobietach.

– Trafiło mi się parę trójkątów, ale raczej damsko-męskich, nie tak, że z kolegą – powiedział wokalista, nawiązując tym samym do utworu zespołu Pudelsi pt. Tango Libido. Następnie powiedział, że zawsze były to dwie koleżanki – Tak więc zawsze były dwie koleżanki – dodał Maciej Maleńczuk.

59-letni muzyk nigdy nie ukrywał swojego zainteresowania młodymi kobietami. W 2018 roku było głośno o jego rzekomym związku z Barbarą Burdzy, z kolei rok później mówiono o jego ślubie z wokalistką zespołu Blade Loki Anetą Adamek. Ostatecznie prawda nie wyszła na jaw.

Maciej Maleńczuk kobiety

Maciej Maleńczuk w programie Kuby Wojewódzkiego wyjaśnił swoją fascynację młodymi kobietami. Otóż uznał, że każda kobieta ma swój termin przydatności, który ma wynosić 26 lat, a później ma być już tylko gorzej:

– Wydaje mi się, że jest coś takiego jak 26. rok życia u kobiety i to jest rok przełomowy. Poznajesz dziewczynę, jak ma 25 lat, i jest fajną super dziewczyną. Mija 26 i staje się z niej nieznośna baba. Po 26. roku życia wszystko się diametralnie zmienia i jest kicha  – powiedział. Co sądzicie o jego słowach?

Źródło: pudelek.pl

 

Poprzedni artykułPoznajecie dziewczynkę ze zdjęcia? Teraz to największa gwiazda TVN, wszyscy ją znają
Następny artykułMałgorzata Rozenek pokazała, jak udekorowała dom na święta. Zaszalała, przygotowała specjalną rzecz dla półrocznego synka
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl