Maciej Maleńczuk: córki znanego muzyka otrzymały dość nietypowe imiona. Kontrowersyjny artysta jest ojcem czwórki dzieci. Jak się nazywają? Czy córki Maleńczuka mają polskie imiona? 

Na podstawie życia artysty można by napisać wielostronicową biografię. Skandale, muzyka, miłość, upadek, sukces- wymieniać można bez końca. Muzyk nieustannie zaskakuje fanów. Gdy poznacie imiona jego córek, również będziecie zaskoczeni!

Życie prywatne rock’n’rollowca 

Maciej Maleńczuk ożenił się dwa razy. Z pierwszego małżeństwa ma jedną córkę, natomiast z następnego aż trzy!

Złośliwe media od lat śledzą i wyliczają kolejne romanse muzyka. Ten jednak nigdy nie zaprzeczał, jakoby był oddanym monogamistą. W wywiadzie dla magazynu Viva! przyznał: 

W monogamii nawet gołębie nie wytrzymują. I kobiety też nie. Nie łudź się. Gdyby było inaczej, to z kim byśmy zdradzali nasze żony, co?

Maciej Maleńczuk: córki muzyka mają bardzo ciekawe imiona!

Najstarsza córka muzyka, Zuzanna, jest owocem jego pierwszego małżeństwa. Jak przyznał Maleńczuk w tym samym wywiadzie, nie utrzymują ze sobą kontaktu. 

Pozostałe dziewczynki, których rodzicami jest muzyk oraz jego następna żona, Ewa, mają na imię: Elma, Rita i Irma.

Nie da się ukryć, iż to dość odważny i oryginalny wybór! 

Zobacz zdjęcia:

Maciej Maleńczuk: córki
instagram.com @malenczuk_fans

Maciej Maleńczuk to awangardowy i bardzo kontrowersyjny muzyk.

1
2
3
4
Poprzedni artykułAgnieszka Woźniak-Starak niechętnie wypowiada się na temat operacji plastycznych. Czy gwiazda poprawiała nos?
Następny artykułMałgorzata Kożuchowska w Cannes. Gwiazda pokazała się w kreacji, które powala na kolana
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.