Maciej Musiał jest znowu singlem! Chociaż ostatnio wiele mówiło się o jego związku z Olgą Buławą, to ta relacja nie przetrwała próby czasu. Niech ta informacja za szybko nie ucieszy fanek aktora. Jak się okazuje, chłopak spotyka się już z inną pięknością! 

O życiu prywatnym Macieja Musiała wiadomo niewiele. Aktora od zawsze bardzo ciężko namówić na jakiekolwiek zwierzenia. Szczególnym tematem tabu pozostaje jego sfera uczuciowa. Jego dotychczasowe związki nie były przez niego komentowane. Tak stało się i tym razem. 

Z kim jest Maciej Musiał?

Jeszcze niedawno, jak donosił Super Express, Maciej Musiał spotykał się z Olgą Buławską. Informacje o związku nasiliły się, gdy para postanowiła wybrać się razem na ślub wspólnych znajomych, który odbył się w Warszawie. Według najbliższych para wyglądała na bardzo zakochaną. 

– Celebryci, wpatrzeni w siebie, uśmiechnięci i nieustannie wymieniający czułe gesty, cały czas trzymali się za ręce, gdy podążali do kościoła NMP Matki Miłosierdzia na warszawskich Stegnach. Widać, że doskonale czują się w swoim towarzystwie i mają się ku sobie – poinformował czytelników Super Express.

Maciej Musiał
instagram.com/maciejmusial_official

Wiele osób spodziewało się, że Maciej Musiał po kilku nieudanych próbach, nareszcie znalazł miłość swojego życia. Okazało się jednak, że zakochani nie przetrwali próby czasu. Jak dowiedziała się Wirtualna Polska, relacja tej dwójki już się zakończyła, a aktor jest znów do wzięcia. Co więcej, jak twierdzi ich informator, ta krótka fascynacja była raczej przelotną historią, niż poważnym związkiem. 

Ku zdziwieniu wszystkich Maciej Musiał nie zamierza próżnować. Podobno ma już nawet nowy obiekt westchnień, którym stała się Alicja Szemplińska, uczestniczka The Voice of Poland. Nie wiadomo jednak, czy tym razem jest to prawdziwa miłość, czy aktor tylko stara się wesprzeć dziewczynę w programie. 

Kim jest Olga Buława?

Olga Buława ma 28 lat i pochodzi ze Świnoujścia. Jest absolwentką wydziału prawa na Uniwersytecie SWPS. Zainteresowanie w mediach wzbudziła, gdy otrzymała koronę Miss Polski 2018. Od kilku lat mieszka w Warszawie i tutaj właśnie spełnia się zawodowo jako stewardessa w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Kobieta prężnie działa również na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 25 tysięcy osób!

 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Maciej Musiał
instagram.com/maciejmusial_official

Maciej Musiał naprawdę nie ma szczęścia w miłości! 

Maciej Musiał
instagram.com/aliciaszemplinska/

To z Alicją ma się teraz rzekomo spotykać aktor.

Maciej Musiał
instagram.com/olgabulawa/

Jak myślicie, czy relacja Macieja Musiała i Olgi Buławy pozostanie teraz na stopniu przyjacielskim?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Playboy, CKM i Cosmopolitan znikają z rynku. Wielkie zwolnienia, 70% ludzi traci pracę
  2. Nie żyje aktorka uwielbianych filmów. Zmarła po krótkiej chorobie
  3. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki 12 lat temu. O zmaganiach z chorobą opowiedział tuż przed śmiercią
  4. Omenaa Mensah wyszła za mąż. Niecodzienna ceremonia odbyła się w RPA
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułGdy emocje trudno ubrać w słowa, wybierz prezenty, które przemówią za Ciebie!
Następny artykuł„Romans z szefem to najlepsza rzecz na świecie! Mam luz i wyższą pensję niż reszta”
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.