Maciej Stuhr: żona aktora nie gości zbyt często na medialnych imprezach. Od samego początku ich związku kobieta unika rozgłosu oraz bardzo chroni prywatność swoją i swojej rodziny. Kim jest Katarzyna Błażejewska-Stuhr i czym się zajmuje?

Maciej Stuhr: żona aktora jest dla jego fanów zagadką. Nawet pod ich wspólnymi zdjęciami pytają, kim jest kobieta. Katarzyna Błażejewska-Stuhr nie słynie ze skandali i szokujących wypowiedzi. Pomimo sławy męża sama dba o spokój, a publicznie towarzyszy mu jedynie na premierach filmowych i teatralnych. Oddaje się swojej pracy i wychowaniu dziecka. Kim jest żona Macieja Stuhra?

Maciej Stuhr: żona. Kim jest Katarzyna Błażejewska-Stuhr?

Katarzyna Błażejewska-Stuhr jest drugą żoną Macieja Stuhra. Para wzięła ślub w 2015 roku. Uroczystość odbyła się w tajemnicy przed mediami, żaden z gości nie zdradził daty ani miejsca, nikt także nie pochwalił się zdjęciem w sieci! Małżeństwo wspólnie wychowuje trzyletniego syna, Tadeusza.

Maciej Stuhr trzy lata temu po raz drugi został tatą. Z poprzedniego małżeństwa z piosenkarką Samantą Janas aktor ma córkę Matyldę, która w tym roku obchodzi dziewiętnaste urodziny.

Kim jest żona Macieja Stuhra?

Żona Macieja Stuhra zajmuje się dietetyką. Prowadzi też bloga pod tytułem Mama w wielkim mieście. Jak sama o sobie pisze jest dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem oraz praktykiem karmiącym swoją rodzinę. Jest też autorką książek o zdrowym stylu życia. Nawet po porodzie kobieta nie zwolniła tempa i to właśnie wtedy napisała książki na temat skutecznego gubienia zbędnych kilogramów oraz poradnik o odżywianiu dzieci.

– Kasia od zawsze imponowała mi swoją energią i pomysłami. A to w połączeniu z faktem, że jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie, daje piękne rezultaty — powiedział aktor, czytamy na viva.pl.

Nic dziwnego, że Maciej Stuhr jest dumny ze swojej żony! Coraz częściej młode mamy szybko wracają do robienia kariery i łączą pracę z opieką nad dziećmi. Choć kobieta rzadko udziela wywiadów, na portalu viva.pl możemy przeczytać, że nieco doskwiera jej brak męża wieczorami, gdy przychodzi pora kąpania i usypiania ich synka.

Maciej Stuhr: Katarzyna Błażejewska-Stuhr jest jego powodem do dumy

Maciej Stuhr jest po uszy zakochany w swojej żonie.

– Kasia jest taką iskierką, która wzbudza uśmiech ludzi, gdziekolwiek się pojawi. Bardzo mi to imponuje i jestem z niej dumny — powiedział aktor, czytamy na viva.pl.

Maciej Stuhr od czasu do czasu chętnie pokazuje fragmenty rodzinnego życia na swoim Instagramie. Na zdjęciach widać, że para jest bardzo szczęśliwa i uwielbia spędzać wspólnie czas!

ZOBACZ ZDJĘCIA MACIEJA STUHRA Z ŻONĄ:

Maciej Stuhr: żona
instagram.com/maciej_stuhr

Maciej Stuhr już od kilku lat jest szczęśliwym mężem.

Maciej Stuhr: żona
instagram.com/maciej_stuhr

Jego żona zajmuje się dietetyką. Rzadko udziela się publicznie i nie udziela wywiadów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje Max Wright. Aktor serialu „Alf” zmarł na ciężką chorobę. Miał 75 lat
  2. Elżbieta Słoboda zmarła w 2018 roku. Aktorka ciężko chorowała, nie chciała pomocy lekarzy
  3. Sukienki dla niskich dziewczyn. Najlepsze fasony, długości i dodatki dla niskich kobiet
  4. Zuzanna Borucka zablokowana przez Instagram. YouTuberka zażartowała ze zbrodniarzy wojennych
  5. Agnieszka Chylińska jest dumna z pochodzenia. Wokalistka otwarcie mówi o miłości do swojego miasta

źródło: viva.pl

Poprzedni artykułGdzie mieszka Iwona Pavlović? Dom wybudowała, by być blisko ukochanej mamy
Następny artykułAgata Duda – WIEK, WZROST, POCHODZENIE, STYLIZACJE
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.