Maciek wzbudził w internautach sporo kontrowersji. Jak się okazało, mężczyzna za pomocą aplikacji randkowej postanowił znaleźć miłość swojego życia, tyle że jego opis nie do końca przypadł do gustu paniom. Jeśli nie jesteś gotowa zostać w domu i nie pracować, nie jesteś prawdziwą kobietą. Ktoś musi gotować i sprzątać – wygłosił. Niestety, romantyk nie rozumie, skąd ten brak odzewu.

Maciek i jego postawa, zdaniem wielu internautek, pozostawia wiele do życzenia, jednak mężczyzna jest zupełnie innego zdania. Kiedy na jednym z forów internetowych postanowił zapytać o radę, nie spodziewał się, że dostanie aż tak duży odzew. Tylko czy pozytywny?

Maciek: Ktoś musi gotować i sprzątać

Na jednym z forów internetowych pojawiło się zapytanie mężczyzny, który korzysta z aplikacji randkowych. Niestety, jak się okazało, Maciek nie ma szczęścia i nie trafił jeszcze na kobietę, która sprostałaby jego wymaganiom, choć sam nie wie dlaczego. Internauci nie mają wątpliwości

Zmień opis, a najlepiej podejście! – piszą zniesmaczeni.

Co takiego singiel zawarł w swoim opisie?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jeśli nie jesteś gotowa zostać w domu i nie pracować, nie jesteś prawdziwą kobietą. Ktoś musi gotować i sprzątać – napisał Maciek.

27-latek nie spodziewał się, że te słowa wzbudzą wśród pań takie poruszenie. Wielu się to nie spodobało.

Kura domowa

Pod wpisem młodego mężczyzny znaleźliśmy całe spectrum reakcji, od śmiechu, przez złość i po ironię. Niektórzy wręcz pisali, że kobieta, której szuka, nie istnieje, a inni, że może sam powinien zacząć sprzątać i gotować.

Choć internauci próbowali uświadomić singlowi, że związek to przede wszystkim podział obowiązków, również tych domowych, Maciek nie dawał za wygraną.

Ostatnio w przestrzeni publicznej coraz więcej mówi się o równym podziale obowiązków i prowadzeniu wspólnie domu. Kobiety od lat stawiają na siebie i na własny rozwój. Wiele z nich nie ma zamiaru brać wszystkich obowiązków domowych tylko na siebie. 

Oczywiście są kobiety, które uwielbiają dbać o dom i nie ma w tym nic złego. Słowa Maćka wzbudziły kontrowersje, ponieważ mężczyzna sprowadził kobietę do stereotypowej roli. A z tym coraz więcej pań ma ogromny problem, ponieważ realizuje się też na innych płaszczyznach.

Myślicie, że znajdzie drugą połówkę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

maciek
fot. canva.com

Maciek szuka kobiety, która będzie mu sprzątać i gotować. Internautki zastanawiają się, czy szuka partnerki, czy sprzątaczki.(zdjęcie poglądowe)

maciek
fot. unsplash.com/Tyler Nix

Zdaniem kobiet, Maćkowi wcale nie będzie łatwo znaleźć swój ideał. (zdjęcie poglądowe)

Maciek
fot.unsplash.com/Nathan McBride

Na czym waszym zdaniem powinien opierać się udany związek?(zdjęcie poglądowe)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.