Maciek Aleksiuk zaginął 26 września, gdy wyszedł z klubu X Demon. Ogłoszenia w sprawie młodego mężczyzny, rozwieszane były nie tylko na ulicach, ale także wirtualnie, w mediach społecznościowych, a sprawą 20-latka żyła cała Polska. Niestety, w sobotę z Odry w okolicach Kozanowa wyłowiono zwłoki, potwierdzając najgorsze przypuszczenia. GazetaWroclawska.pl ujawnia, jak zginął młody mężczyzna. Pojawiło się nagranie.

W sobotę, 3 października, Polskę obiegła tragiczna wieść. Niestety, sprawdziły się najgorsze przypuszczenia. Z Odry wyłowiono ciało 20-latka, którym okazał się zaginiony Maciej Aleksiuk. Poszukiwania trwały tydzień. Lokalne media przekazały szczegóły śmierci młodego strażaka. 

Nie żyje zaginiony Maciej Aleksiuk

Maciej Aleksiuk, pochodzący spod Świdnicy, student Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, zaginął w nocy z 25 na 26 września. 20-latek wyszedł z klubu X Demon przy pl. Wolności i słuch po nim zaginął. 

3 października z Odry wyłowiono ciało, a rodzina 20-latka dokonała identyfikacji zwłok. Niestety, potwierdziło się najgorsze. Po tygodniu poszukiwań potwierdzono, że zaginiony młody mężczyzna nie żyje, a cała Polska pogrążyła się w rozpaczy. Nagranie z monitoringu ukazywało, jak Maciej Aleksiuk odchodzi spod klubu w towarzystwie innego, młodego mężczyzny. Jak podaje gazetawroclawska.pl, wiadomo, jak zginął 20-latek.

  1. Pojawia się na naszej skórze. Daje sygnał, że jesteśmy zarażeni koronawirusem
  2. Sośnierz wulgarnie obraża 17-letnią ofiarę gwałtu, internauci oburzeni. O co chodzi?
  3. Uwaga: Już jutro rozlegnie się alarmowy sygnał ostrzegawczy, sytuacja jest bardzo poważna. Zawyją wszystkie syreny

Wiadomo jak zginął Maciek Aleksiuk

– Policja ma nagranie, na którym widać moment wypadku. Mężczyzna wpadł do Odry na wysokości gmachu Uniwersytetu. Był już wtedy sam, bez mężczyzny, który towarzyszył mu pod klubem – przekazuje gazeta.wroclawska.pl

Jak przekazuje portal, śledztwo w sprawie tragedii Maćka Aleksiuka prowadzi prokuratura Stare Miasto. Ze wstępnych ustaleń wynika, że był to nieszczęśliwy wypadek.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Maciej Aleksiuk
Fot. Zaginął Maciej Aleksiuk- WROCŁAW!, Facebook

W nocy z 25 na 26 września zaginął Maciej Aleksiuk. Niestety, w środę 3 października potwierdził się najgorszy scenariusz. Jest nagranie z ostatnich godzin życia 20-latka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wierni w żałobie. Nie żyje uwielbiany ksiądz, pozostawił ukochaną żonę
  2. Wielki dramat u Martyniuków. Teraz wiele się zmieni w życiu Zenka Martyniuka. „Pakuję walizki i wyjeżdżam”
  3. Reżyser „Złotopolskich” ujawnił ostatnie SMS-y od Przybylskiej. Nigdy ich nie skasował, aż ciężko powstrzymać łzy
  4. Pilne: Polski polityk nie żyje. Zmagał się z ciężką chorobą
  5. Pilnie zamykają szkoły, uczniowie zamknięci w domach. Fatalne wiadomości z polskiego miasta
  6. Podwójne kotlety schabowe, niesamowicie soczyste z pyszną, chrupiącą panierką. Receptura samej Magdy Gessler podbija internet

źródło: gazetawroclawska.pl

 

Poprzedni artykułCmentarze zostaną zamknięte 1 listopada, na Wszystkich Świetych? Jest pilny komunikat kościoła
Następny artykułSzwecja: „Na dzieci czeka tablet, obiad, książki. Rodzice nic nie płacą”. Czy w Polsce powinno być tak samo?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.