Lelum.pl > Nowości > „Macocha dostała po ojcu wszystkie pieniądze i dom. Mi i mojej siostrze nie zostawił nic”
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 17.11.2019 09:19

„Macocha dostała po ojcu wszystkie pieniądze i dom. Mi i mojej siostrze nie zostawił nic”

macocha
unsplash.com/@kylebroad

Macocha zabrała Izie i Oldze wszystko. Kobieta nigdy za nimi nie przepadała, ale były przekonane, że pomimo tego zachowa się uczciwie. Tego, co miało nadejść, nawet nie podejrzewały. Zanim jeszcze zdążyły pochować ojca, kobieta wyrzuciła pogrążone w żałobie dziewczyny z domu. Nie mają pojęcia, co robić.

— Kiedy się poznali, kilka lat temu, strasznie się cieszyłam, że w końcu się otwiera, wychodzi do ludzi. Anka wydawała się bardzo w porządku kobietą, chociaż trochę chłodną. Byłam przekonana, że jej obecność pomoże tacie, że razem będą szczęśliwi — opowiada Iza. Dziewczyna bardzo się pomyliła. Nie spodziewała się, że ludzie tak okrutni, jak jej macocha, naprawdę istnieją.

Macocha z piekła rodem

Siostry szybko zaczęły podejrzewać, że nowa partnerka ojca wcale nie była taką przyjemną osobą, za jaką on ją uważał. Ich macocha była wyrachowana i świetnie potrafiła manipulować mężczyzną. W wyniku tego on coraz bardziej odsuwał się od swoich dzieci, nieświadomy nawet tego, co się dzieje.

macocha

Macosze dziewczyn zależało tylko na tym, by jej partner zarabiał pieniądze.

Dziewczyny również zorientowały się już za późno. Czuły, że coś jest nie tak, ale przecież sprzeczki w rodzinie to normalna sprawa, a ostatnie miesiące były dla nich wszystkich czasem pełnym napięcia i pracy. Poza tym nie chciały uwierzyć w to, że w ich życiach rozgrywa się właśnie najbardziej stereotypowy scenariusz mrocznej baśni.

Zostały z niczym

Śmierć ich ojca była niespodziewana. Zawał serca – stracił przytomność podczas porannego biegu i nikt nie znalazł go, póki nie było już za późno. — Nie zaczekała nawet 48 godzin. Szczerze mówiąc, kiedy po raz pierwszy to powiedziała, myślałam, że sama przeżywa jakieś załamanie nerwowe. Ale ona zachowywała się, jakby śmierć taty jej wcale nie dotknęła.

Kiedy macocha wyrzuciła je z domu ich zmarłego ojca, dziewczyny były przekonane, że robi to bezprawnie. Niestety szybko okazało się, że wcale tak nie jest. Najwyraźniej ich ojciec (według dziewczyn, zmanipulowany przez partnerkę) wszystko, co wartościowe przepisał kobiecie. Córki dostały album ze zdjęciami i parę podobnych drobiazgów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

macocha

Dwie młode kobiety zostały niespodziewanie całkiem same.

macocha

Nie pozwolono im nawet w spokoju opłakać ojca.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. 78-letnia babcia wyznała taksówkarzowi swój największy sekret. Mężczyzna płakał całą drogę
  3. Kiedy była w szkole, jej spodnie zrobiły się czerwone od krwi. Po powrocie do domu mama zareagowała skandalicznie
  4. Mężczyźni ubrani w bikini masowo zaczęli tankować na stacji benzynowej. Powód bawi do łez
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg