Marcin Majewski, znany pod pseudonimem Madox, podjął kolejną próbę powrotu do polskiego showbiznesu. 13 kwietnia ma miejsce premiera jego nowego singla o dwuznacznym tytule: „QRWA”.

Madoxa poznaliśmy, kiedy w 2009 roku wziął udział w programie Mam Talent w telewizji TVN. Nie udało mu się wygrać show, ale można uznać ten moment za początek jego „kariery”.

Wokalista, znany głównie z kontrowersyjnego wizerunku, nie może niestety pochwalić się bogatą dyskografią. W 2011 roku wydał album „La révolution sexuelle”. Krążek delikatnie mówiąc, nie okazał się sukcesem na polskim rynku muzycznym, co zaowocowało wyjazdem Marcina z powrotem do Francji.

Madox wraca z nowym klipem

Wokalista jest zacięty i nie daje za wygraną. Wciąż próbuje zaistnieć w mediach. Na YouTube można zobaczyć teledysk do najnowszego muzycznego dziecka wokalisty. Utwór nazywa się po staropolsku: „QRWA„.

W teledysku Madox lubieżnie tańczy zamknięty w klatce, towarzyszy mu grupa tancerzy ubrana w stroje sado-maso. Jest to tak zwany wyższy poziom „sztuki”. Wisienką na teledyskowym torcie jest reklama firmy przewozowej i jednego z warszawskich barów.

Wokalista zrobił naprawdę wiele, żeby zwrócić uwagę na swój nowy klip. „QRWA” w tytule, dziwaczne stroje i wyuzdane tańce może skupią atencję odbiorców na moment. Chyba jednak jest to za mało, żeby wrócić po tak długiej przerwie. Sami oceńcie.

ZOBACZ KLIP:

Jak wam się podoba?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krzysztof Krawczyk nagrał piosenkę na mundial. „Lewandowski, gol dla Polski”
  2. Różowy Kit Kat już w Polsce. Wiemy, gdzie go kupić
  3. To koniec Ubera w Polsce? Jest wyrok