Maffashion niedawno została mamą. Wraz z partnerem Sebastianem Fabijańskim nie ukrywają swojej ogromnej radości. Blogerka i aktor ogłosili, że zostali rodzicami poprzez swoje media społecznościowe. Chociaż przez kilka dni utrzymywali w tajemnicy, że ich dziecko przyszło na świat, ostatecznie postanowili to ogłosić. Teraz Julia pokazała, jak wygląda jej brzuch tydzień po porodzie. Internauci są zachwyceni.

Popularna Maffashion, blogerka, influencerka i założycielka marki modowej, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek. Jakiś czas temu ogłosiła, że zostanie mamą i fani nie mogli się doczekać, aż ujrzą jej pociechę. Ich cierpliwość została wynagrodzona ponad tydzień temu. Teraz pokazała swój brzuch po porodzie bez retuszu. 

Maffashion i Sebastian Fabijański zostali rodzicami

Ponad tydzień temu Maffashion opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widnieje jej partner Sebastian Fabijański wraz z ich nowo narodzonym dzieckiem. Zdjęcie podpisała trzema znakami BJF, dodając emotikonę serca. Wprawiło to fanów gwiazdy w kolejny powód do zastanawiania się nad imieniem ich synka. Co ciekawe, aktor postanowił uczynić dokładnie to samo.

Para nie ujawniła imienia swojego potomka i przez długi czas ukrywali przed światem stan błogosławiony Julii. Jak informuje portal pudelek.pl, gwiazda chciała utrzymać jak najdłużej swoją ciążę w tajemnicy, by uniknąć szumu medialnego.

Jednak z czasem stało się oczywiste, że sprawa musi wyjść na jaw. Teraz są szczęśliwymi rodzicami, a pod zdjęciami gwiazdorów pojawiło się mnóstwo komentarzy gratulujących rodzicielstwa. Teraz, Julia Kuczyńska zaskoczyła fanów, publikując zdjęcie swojej sylwetki po porodzie.

  1. Pamiętacie Piotrusia z „Kogla-mogla”? Niesamowite, jak potoczyły się jego losy
  2. Emeryci mogą być wściekli. Wszyscy Polacy będą dostawali tyle samo?
  3. Daniel: ”Spotykam się tylko z dziewczynami z rozbitych rodzin. Za odrobinę czułości robią rzeczy, jakich sobie nie wyobrażacie”

Julia Kuczyńska pokazała brzuch po ciąży

We wtorek, Julia Kuczyńska postanowiła pokazać fanom, za pomocą swojego profilu na Instagramie, jak wygląda jej brzuch po tygodniu wyjścia ze stanu błogosławionego.

– Jeszcze pokazuję coś, bo zawsze mnie to ciekawiło, jak zachowuje się ciało po ciąży, jak szybko dochodzi się do siebie. Moją sylwetkę mniej więcej kojarzycie. Tu nadmiar skóry, tak wygląda brzuszek, taki może trzeci miesiąc? Czwarty, piąty? Nie wiem, ale coś w tym stylu – opisuje Julia.

Następnie dodała jeszcze kilka słów na temat swojego obecnego stanu.

– Nic więcej nie pokazuję, ale po prostu wiem, że takie rzeczy ludzi interesują – jak się wygląda po ciąży, jak szybko człowiek wraca po ciąży do siebie. Ćwiczyć na razie nie można. Połóg trwa sześć tygodni, ale to też zależy, u każdej kobiety inaczej. Więc jeszcze raz możecie sobie spojrzeć, dla mnie bez problemu – zakończyła.

Teraz wraz z Sebastianem mogą się cieszyć wychowywaniem swojego pierwszego potomka. Fani i internauci nie kryli zachwytu. Gwiazda otrzymała od nich mnóstwo ciepłych słów. Zdjęcia bez żadnego retuszu, które pokazały, jak wygląda tydzień po porodzie, są naprawdę imponujące. Jak sama przyznała, to ciało urodziło człowieka, i to jest niesamowite. Wielkie brawa! A my, dumnym mamie i tacie życzymy najwspanialszych chwil. Dołączycie się?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Maffashion
fot. instagram.com/maffashion_official

Maffashion pokazała brzuch po ciąży.

Maffashion
fot. instagram.com/maffashion_official

Blogerka postanowiła podzielić się kilkoma spostrzeżeniami na temat swojego stanu.

Maffashion
fot. instagram.com/maffashion_official

Dzisiaj gwiazda jest szczęśliwą mamą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wierni w żałobie, tragiczne wieści obiegły media. Nie żyje uwielbiany duchowny, miał tylko 46 lat
  2. Żywioły uderzyły z olbrzymią mocą, zniszczenia są kolosalne. Nagranie z Portugalii zasmuca
  3. Kto pamięta zimę stulecia? Elektryzujące zdjęcia z czasów PRL
  4. Tomasz Dedek obchodzi dziś 63. urodziny. Czego życzycie aktorowi?
  5. Komunikat ministerstwa w sprawie nowo narodzonych dzieci. Rodzice mają 21 dni
  6. W jednym rejonie sypie borowikami i innymi grzybami na potęgę. Jest jeszcze jedna dobra informacja

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułTragiczna wiadomość. Wiele mu zawdzięczamy, niestety nie żyje
Następny artykułZaginął 16-letni Jakub. Policja pilnie prosi o pomoc, cała Polska przekazuje dalej
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.