Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maffashion OSTRO o DEYNN: „Nie powinno wykorzystywać się dzieci do ocieplenia wizerunku”
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 19.01.2018 12:27

Maffashion OSTRO o DEYNN: „Nie powinno wykorzystywać się dzieci do ocieplenia wizerunku”

instagram.com/maffashion_official/ instagram.com/deynn/

Konflikt między Maffashion, a Deynn ciągnie się od dłuższego czasu. Obie blogerki, delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą. To nie pierwszy raz, kiedy publicznie dochodzi między nimi do wymiany zdań. Tym razem Julka Kuczyńska, znana pod pseudonimem Maffashion, publicznie zabrała głos w gorącej sprawie, jaką jest konflikt Deynn z jej siostrami. 

Mimo że obie blogerki swego czasu wrzucały do internetu wspólne zdjęcia, w zeszłym roku coś się popsuło. Deynn publicznie wypowiedziała się na temat relacji, jaka łączy ją z Maffashion:

 Od kiedy panna Maffashion jest moją przyjaciółką? Nie była moją przyjaciółką, nie jest i nigdy nie będzie z mojej strony. Ja się otaczam ludźmi, jakimi chcę się otaczać i nie będziemy przyjaciółkami! Mam sztuczne cycki, usta, piegi, ale nie jestem przyjaciółką Maffashion! – mówiła Deynn na swoim Snapchacie

Sprawy rodzinne powinny zostać prywatne

Teraz piłeczkę postanowiła odbić Maffashion. Na swoim Snapie skomentowała AFERA! Deynn ATAKOWANA przez młodszą siostrę. „Zostawiła nas SAME”

– Otóż dostaję od Was pytania, prośby o to, żebym się odniosła do tego i owego… Sprawy rodzinne powinny być sprawami rodzinnymi i tylko pomiędzy tą rodziną konkretną powinny się rozstrzygać. Ja moją rodzinę trzymam z daleka od tego światka show-biznesu, daleko od światka internetowego, ponieważ ich szanuję – powiedziała na wstępie.

Pouczyła również Deynn i swoich fanów na temat tego, że wszystko, co publikujemy w internecie, przestaje być prywatne, a staje się publiczne:

– I zawsze powtarzam, że jeśli coś ujrzy światło dzienne, coś publikujemy, czymś się dzielimy, to przestaje być sferą prywatną. Wszystko, co idzie w internet, już nie jest prywatne. Pamiętajcie o tym!

Maffashion komentuje poniżenie 10-latki

Po tym, jak wczoraj niemal całemu internetowi przypomniano o tym jak Deynn ze swoim chłopakiem poniżyli 10-latkę Deynn nabija się z 10-letniej siostry? „Masz wszystkie osr*ne majteczki”  Maffashion postanowiła zająć stanowcze stanowisko w tej sprawie:

– Mam do wszystkiego jedną uwagę, a propos małych dzieci. Małych dzieci, które tak naprawdę polegają na nas, osobach starszych, dojrzalszych, wiedzących, hipotetycznie, jak się poruszać w tym okrutnym, brutalnym, ale i przyjemnym i fascynującym życiu. Nie powinno się ich mieszać do tego, jakie mamy zachcianki, jaką mamy wizję życia, naszej kariery. Nie powinno wykorzystywać się dzieci do promocji naszej osoby, do ocieplania wizerunku. Dzieci powinny być pod ochroną! Najbardziej denerwuje mnie to, kiedy dzieciaki obrywają za postępowanie dorosłych, kiedy Bogu ducha winne małe istoty są uwikłane w jakieś afery – powiedziała Maffashion na Snapchacie

ZOBACZCIE CAŁE VIDEO:

ZOBACZ TEŻ: Chajzer brutalnie PONIŻONY! W swoim programie oberwał OBLEŚNĄ PIZZĄ w twarz

https://www.instagram.com/p/BeC4is1BbD9/?taken-by=maffashion_official

https://www.instagram.com/p/Bd_C9lrHQ2C/?taken-by=deynn

https://www.instagram.com/p/BdueQDShAS3/?taken-by=maffashion_official

https://www.instagram.com/p/BdYGEFpHphv/?taken-by=deynn

źródło: pudelek.pl